Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak kedves velem? (előre szólok, regény lett:D) L

Figyelt kérdés

Na szóval. Kezdjük ott, hogy van egy osztálytársam, aki a padtársam, és nagyon tetszik. Ő meg elég furán viselkedik velem(legalábbis szerintem).

Egyre többször látom, hogy szünetekben figyel, amikor odanézek van úgy, hogy össze is nézünk, és egy darabig figyeljük egymást. Általában én kapom el a fejem, mert mindig megijedek :D



Régebben bevallottam neki, hogy tetszik, de akkor egy ideig hozzám se mert szólni.:( Akkor az egyik barátnőm ráírt messengeren, hogy nekem ez elég fura, és hogy legyen szíves hozzám szólni, mert nekem nagyon szar, hogy alig beszéltünk. Másnap reggel odament az osztálytársamhoz (szintén az egyik barátnőmhöz) és megkérdezte tőle, hogy mi van velem. (amikor odaértem reggel a suliba és mesélték, el se akartam hinni :D) Ekkor ő mondta, hogy barátok maradunk.



Azóta beszélgettünk, és egyszer (technikán kaptunk kartont, és azon volt cellux) ráragasztotta a celluxot a kézfejemre, és megfogta kB 3-4 másodpercre a kezem:D meg utána rányomta a homlokomra :D



Egyszer bioszon ő puskázott, amit a tanár nem vett észre, de mondjuk az puskának nem volt nevezhető, mert nem nézett ki belőle semmit. Na mind1, lényeg a lényeg, hogy segítettünk egymásnak a dolgozatban :) most pénteken fizikából és nem tudtam egy választ, és elmondta, hogy ő mit írt, ami utána beugrott, hogy az a jó válasz :)



A füzeteim, könyveim és munkafüzeteim felé szokott hajol i, és rohadt közel hozzám :)



Nagyon sokat nevetett, egyszer látta, hogy vörösek a szemeim (szünetben kicsit sírtam) és megnevettetett, sikeresen:)



Én is szoktam őt szekálni, és vannak saját hülyeségeink, amiken csak mi ketten tudunk röhögni:))



Szokott szekálni is a második nevemmel, de tudja, hogy azt a nevemet nem szeretem:D

A cuccaimat kölcsön szokta kérni, stb.

Most kíváncsi leszek, február 8-án lesz a szülinapom, hátha emlékezni fog rá, mondani fogja. Pénteken meg megyek fogázatra, felteszik az alsó fogszabályzómat,hátha emlékezni fog rá :/



Szerintetek mennyire biztos, hogy tetszem neki?

Tetszem neki egyáltalán?

Válaszaitokat előre is köszi, és azt is köszönöm, hogy hajlandóak voltatok végigolvasni, elnézést, hogy regényre sikeredett:))



2021. jan. 31. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Tetszel neki
Biztos, hogy nem tetszel neki
Inkább írok választ
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Meg akar fektetni. Ennyi.
2021. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huuhh hát velem is ilyesmi van, szóval csak saját tapasztalatot tudok írni:D

Nekem is nagyon tetszett(/tetszik) egy srác, és meg is tudta egy barátnőmtől meg később én is beszéltem vele. És hát nem viszonozta,vagyis nem volt velem bunkó meg semmi de tök egyértelmű volt hogy ő nem akar tőlem semmit.

De utána sokszor nézett, volt hogy rám köszönt, előreengedett az ajtóban, ilyesmi

Én azt szűrtem le hogy nem jövök be neki úgy mint ő nekem, de azért az tetszik neki hogy tetszik nekem(ez de hülyén hangzik xd) vagyis hogy nem vagyok full közömbös hanem kicsit máshogy néz rám, de nem úgy

Sztem nálad is hasonló lehet, vagy esetleg a "lehetőségek" között tart, lehet nála esélyed de azért annyira nem is igyekszik

2021. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo, nem 14 vagy?
2021. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3, miért? :D
2021. jan. 31. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem utoljara talan 8.ban volt technikam, es a kozepsulik most be vannak zarva mar egy ideje
2021. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!