Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megtudni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megtudni hogy szeret e, és hogy tudnám "megszerezni"?

Figyelt kérdés
Szóvall... Van egy osztálytársam(fiú). Már 4. Éve tetszik. De igazából fél éve kezdett el úgy nagyon tetszeni. Follyamatossan rá gondolok. Ö meg annyira kedves velem és ez metkavar. Mivel mindenkivel amúgy kedves. Próbáltam már elfelejteni, de egyszerüen nem megy, kemény 3 napig sikerült enyhíteni a z érzéseimet, de azóta meg még annál is jobban szeretem mint valaha szerettem. Viszont van 2 lány osztálytársam akiknek tök sokat van, meg megkérdezi tőlük ha furán viselkednek hogy minden rendbe van e. De olyan fura mert mindkettővel szinte ugyanazt csinálja. Múltkor az egyikkel veszekedtek annyit hallottam hogy ő mondta hogy nem csinált semmi rosszat erre e a lány hogy de igen, barátnak kezeltél. És akkor ott elkezdett neki magyarázni a fiú barátoktól aztán szóltak a lánynak és otthagyta. Lehet hogy alapból csak barátok mindkettővel. Nem értem. Már felelsz vagy merszből küldtem neki szeretlek üzit, majd bekamuztsm hogy másnak akartam, látszólag mefnyugodott, barátnőm szerint a huhh, azt jelenti hogy csalódott. (Mármint amiatt hogy másnak akartam) aztán még rengeteg ciki sztori történt vele kaocsolatban. És hét nyilván sokat nézem, és kb. Egy hete egyre gyakrabban találkozik a tekintetünk, már volt olyan hogy vagy 3mp ig belebambultunk egymás szemébe. Valaki tudna segíteni hogy honnan tudhatom hogy szeret e és hogyan kezdjek el vele beszélgetni, vagy valami. Most csak a gázolajé sulival kapcsolatba beszélünk néha, 2 percet, mondjuk elég hosszan kifejti a a válaszát. Mondjuk most lehet ebből az szürhetö le hogy tetszek neki, de akkor mért nem jön oda? Ö nem olyan hogy ezt nem meri felvállalni. Kb. 2,5 évig tetszett neki egy lány, aki most már nem tetszik neki, és az egész osztály tudott róla, mert odament beszélgetni, meg nem is titkolta, tényleg mindenki tudta.

2021. jan. 31. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyidősek vagytok? Meddig fogtok még egy suliba járni?
2021. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk, még egy pár évig egy suliba fogunk járni
2021. jan. 31. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Okey, szóval szerintem beszélgess vele sokat, szemezgess vele. Menj oda te hozzá, és érezni fogod hogy tetszel e neki. Ha már érett és tetszel neki a akkor lépni fog. Más esetben meg felejtsd el, nézz másokat, tiéd a világ. Azért sok sikert hozzá :))
2021. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem is a legjobb megoldás az elfelejtés lenne, mert az egyik osztálytársammal most már mégjobban jóba van, nem teljesen értem, de lehet hogy járnak
2021. febr. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!