Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg csak rossz életszakaszban jöttünk össze, és van még esélyünk a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk a barátommal, mindketten 17 évesek vagyunk. Fél évig voltunk együtt, nagyon jó volt a kapcsolatunk. Én valahogy mindig is többet akartam tőle, és hosszú távon vele el tudtam képzelni a dolgokat, viszont kiderült, hogy ő még ennyi idősen nem akar hosszú távú kapcsolatot, mert nem tud lehorgonyozni valaki mellett sok időre. (Ez az exeivel is probléma volt.) Mondta, hogy nem szeretné velem megszűntetni a kapcsolatot, és ha úgy adódik akkor később megpróbálná velem újra, mert velem hosszú távon el tudja képzelni magát. Mi szerintünk tényleg csak rossz életszakaszban jöttünk össze. A jelenlegi céljaink emiatt nem egyeznek, de mondjuk a végső céljaink teljesen fedik egymást. Tudom, hogy majd a sors eldönti. De lehetne ebből később még valamit?
2021. febr. 4. 00:00
 1/9 anonim válasza:
66%
A magam példájából kiindulva simán összehozhat titeket az élet.
2021. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem ezt akarod hallani, de én ebben nem hiszek. Mi sem a legideálisabb helyzetben jöttünk össze a férjemmel, szerintem 10/9 ember nem vállalta volna be azt, amit mi mindketten, de soha meg sem fordult a fejünkben, hogy egymás nélkül jobb lenne és majd egyszer, ha minden elrendeződött, akkor talán... Szerintem ha igazán akarja 2 ember egymást, akkor nem akar elszaladni egy percre sem, nem hogy évekre.
2021. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami akarod, az mukodik, tök mindegy, mikor hol, hány évesen.

Ez egy 17 éves pár hónapos tiniromanc volt. 8-10 év múlva már valószínűleg teljesen mást fogsz akarni egy pasitol, és ez így is van jól.

2021. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszek benne. Én is 17 évesen jöttem össze a vőlegényemmel és egyetlen egyszer sem gondoltunk arra, hogy túl korai volt. Dehogy volt korai, csodás pasi, biztos elkelt volna huszonéves korunkra.

Bocsi, de akire tényleg azt mondod hogy Nagy Ő, azzal nem úgy tervezel, hogy kipróbálom másokkal is, aztán ha megunom akkor visszamegyek a fix partnerhez.

2021. febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
25%

Én azt gondolom, hogy bármi lehet. Fiatalok vagytok, nem mindenki komolyodik meg 17 évesen annyira, hogy képes legyen egy tartós kapcsolat fenntartásához. És ha két tökéletesen összeillő ember rossz időben találkozik, az pont olyan, mintha két össze nem illő ember találkozna. Főleg ennyi idősen.

De semmiképpen se ragadj bele ebbe, ismerkedj másokkal, találkozz emberekkel, és adj esélyt annak, hogy mással szerelembe ess. Mert simán lehet, hogy amíg rá vársz, elszalasztasz valakit, aki valódi társad tudna lenni.

2021. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. De azért tartaléknak jó vagy. Én is éreztem úgy, hogy ki akarom élni magam, nem akartam komoly kapcsolatot, folyamatosan pasiztam, tini voltam, aztán megismertem a páromat, és onnantól nem érdekelt más. 17 voltam, most házasok vagyunk. És azóta sem vágytam senki másra. Előtte ezt el sem tudtam képzelni, viszont mióta ismerem, nem hiányzott soha az, ami előtte volt.
2021. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ő mással is akar szexelgetni, de ha éppen senki sem lapul meg neki, előránt téged.


Ez neki nagyon kényelmes, továbbá melegen tartja a kapcsolatotokat, hogy addig folytassa ezt, amig kedve van hozzá.


Akár a 20-as éveid is rámehetnek, legyen eszed.

2021. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul másokat dugna még. Nem meglepő, mert van ez igy, csak nevezd nevükön a dolgokat.
2021. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Még ha lenne is rá esély, hogy mittudomén' húsz év múlva pont ugyanazért a babkonzervért nyúltok a Spárban, összenéztek, felcsapnak a lángok és rájöttök, hogy ti vagytok egymás életének szerelmei... na szóval ha még lenne is erre esély, az, hogy most ezzel hiteget, rendkívül manipulatív és kicsit sem korrekt. Valószínűleg arra pályázik, hogy ő most megy, kiéli magát fél/egy évig, aztán ha megunta, visszatáncol hozzád. Te meg addig ülj otthon ölbe tett kézzel, reménykedve, várakozva. Szeretne magának bebiztosítani valakit, akihez majd visszasompolyoghat a "hátországba" ha nem jönnek be a kis kalandozásai.

Tudom, ez így elég keményen hangzik, de sajnos tényleg vigyáznod kell, hogy felismerd a helyzetet. Ha igazán szeretne/tisztelne, le tudná zárni, szabadon engedne, hogy tovább tudj lépni te is. Próbálj meg távol maradni tőle szerintem és elindulni a továbblépés útján.

2021. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!