Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyasmi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyasmi, hogy elvesztettetek olyan embert az életetekben akit tudtátok senki se kárpótolhat?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem találok egy olyan fiút, aki mellett tényleg jól érezhetem magam és jól is néz ki.17 eves lány vagyok, eddig 1 komoly párkapcsolatom volt, akkor 15 voltam, de nem feküdtem le vele, csak orálisan elégítettem ki és ő is engem.1 évig voltunk együtt, Ausztriába ment ki tanulni, ezért úgy döntöttünk szakítunk. Ő 19 volt, tipikus intelligens, jól nevelt, jol kinéző fiú. Ő irányított, mellette biztonságban éreztem magam, szeretett, nagyon magabiztos volt, felnőtt módjára viselkedett mindig, felnőttnek éreztem magam, de tudtam, hogy nem vagyok az, mert nagyon sok mindent le kell tennem még az asztalra.Sokat voltam a lakásán, le akartam vele feküdni és csak a fájdalomtól féltem. Meg is próbáltuk, de nagyon fájt, ezért mondta, hogy várjunk ezzel, nem akar nekem fájdalmat okozni. Mellette őszinte lehettem, és ha nem ment volna el, mai napig boldogak lennénk. Félek, hogy sose fogok ilyen jó társat találni. Amióta szakítottunk szomorú vagyok, nem nevezném depressziónak, azert az súlyosabb. Olyan érzés, mintha megbotlottam volna, és azóta zuhanok és egyre rosszabb dolgok történnek velem. Nem volt sok megbízható ember az életemben, apukám kiskoromban meghalt, anyukám azóta sokat dolgozik, csak a munkájának él, sokszor van külföldön, én meg egyedül élem az életem, sok mindent magam csinálok. Amíg együtt voltam a barátommal, akkor voltam egész életemben a legboldogabb. Nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben? Hozzáteszem: sose hittem az igaz szerelemben amíg o nem jott az életembe.

2021. febr. 7. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Csak a kérdés "címére" reagálok.

Senkit nem lehet pótolni szerintem...

2021. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Neki mondd ezeket, ha vele jól érezted magad "irányított" akkor majd kezd valamit a helyzettel xD
2021. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Kérdésre válaszolva: minden ember pótolható.

Leírásra válaszolva: köszönd meg neki, hogy ennyit tanultál tőle, az élményeket és érzéseket és lépj tovább. Mikor szakítottatok?

2021. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lenne már pótolható egy ember?

Az ő volt és kész, más lehet helyette de nem "pótolható".

Ez az én véleményem:c

2021. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha utólag jössz rá hogy te cseszted el és már elvesztetted minden esélyed, holott mikor együtt voltál vele nem is érdekelt annyira na az sz*r mindkét embernek.
2021. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem pótolható, de úgy is fog olyan jönni az életedben, akivel még jobb lesz.. Kitartás! Fájdalmas, de az idő nagyjából begyogyitja a sebeket.
2021. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

17 évesen MÁR volt "komoly" kapcsolata, 15 évesen? Mit csináltak a szüleid, vagy az utcán éltél?

ha ez igaz, akkor nem a kérdés problémájával kéne foglalkozni, hanem komoly -valóban komoly- dolgokkal. Mint komoly tanulás, komoly sportolás, komoly olvasás és a hasonló építő dolgok.

A gyk-t pedig messze elkerülni.

2021. febr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy hogy érzel. Akit ennyire szeretsz, és ő is szeret téged, azt ne engedd el, SOHA!


Akkor már a távkapcsolat is jobb ettől. Együtt kibírjátok! Én szurkolok Nektek!


Mondd el neki az érzéseidet és kérd meg, hogy valahogy oldjátok meg!

2021. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!