Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki szokta tartani a Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokta tartani a Valentin napot? Mit csináltok ilyenkor együtt?(persze, ha van párod) és akinek nincs párja, az mit csinál?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
phn remélhetőleg lesz valami meglepi számomra:33
2021. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Veszek majd egy tortát meg egy kis apróságot, ő is készül nekem egy apró ajándékkal. Azt odaadjuk, megesszük a tortát, nézünk összebújva egy filmet, és ha jó idő lesz elmegyünk valahova sétálni. :)
2021. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha lenne párom, se akarnék semmit csinálni, mert nem látom semmi értelmét ennek a napnak. Olyan erőltetett ez a "Na, most csináljunk valami romantikusat, csak mert Valentin nap van" dolog. És nem is vagyok az az ajándékozós típus, egyszerűen nem érzek késztetést, hogy bárkit is megajándékozzak.


És hogy mit fogok csinálni? Általában ugyanolyan ez, mint a többi nap, de idén valószínűleg annak a novellaíró pályázatnak az eredményét fogom csekkolni, amire beneveztem, mert találóan Valentin napján lesz az eredményhirdetés. Úgyhogy valamilyen módon mégiscsak különleges nap lesz...

2021. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs párom, és emiatt ugyanolyan nap lesz, mint az összes többi.
2021. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párom és egyikünk sem ilyen nagy Valentin nap ellenes, de nem tartjuk. A hétköznapokban is van hogy meglepjük egymást valami aprósággal, pl: egy csoki, könyv, vagy valami aminek örül a másik, nem érzem hogy kéne ennek egy kül9n nap. Meg én úgy érzem elvész a varázsa, ha direkt egy ünnep miatt csinálod. Mármint én sokkal jobban szeretem amikor a párom csak úgy egy teljesen átlagos napon lep meg valamivel, mert akkor tudom hogy nem csak az adott ünnepp miatt jutottam eszébe, hanem amúgy is.
2021. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsen,így természetesen nem izgat,ugyanolyan nap mint a többi.Majd ha egyszer talán még lesz,akkor megünneplem újra.
2021. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyakran lépjük meg a másikat kis aprósággal, ezért mi úgy vagyunk vele, hogy ha már erre még külön ünnepet csináltak akkor mi is kihasználjuk ezt. Megbeszéltük, hogy költekezni nem fogunk, aztán titokba el is kezdtük gondolkodni kis apóságokon. Én szívecske alakú tortát gondoltam, hogy csinálok. Ő is odaadja amit gondolt, de egyébként valami romantikus filmet fogunk nézni este és még ott is alszom.
2021. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátnőm, ezért számomra ugyan olyan, mint a több nap
2021. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van párom féléve, de ugyanolyan nap lesz, mint a többi :D
2021. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párom, ezért nem is követem, sőt most hirtelenjében azt sem tudom mikor van. Amit előttem írtak, hogy erre ünnepet kitalálni... hát, szerintem sincs sok értelme. A virágárusok mindenesetre rafináltak voltak.
2021. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!