Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a barátnőm bátyja mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátnőm bátyja mit tegyek?hogyan ismerhetném meg jobban

Figyelt kérdés

Szasztok. Instarol megtetszett egy fiu,egy varosban lakunk de meg nem lattuk egymast. De kepekrol viszont akkor nagyon megteszett nekem,mintha mar 100eve ismernem,de viszon ugy voltam vele h o azt sem tudja hogy letezem.aztan joba lettem a hugaval fogalmam sem volt hogy neki van egy huga, aztan kiderult hogy akivel beszelek a huga,nagyon joba lettunk mar nagyon sokszor talalkoztunk, az elso talalkozon azt mondta hogy ismer a fiu instarol,azert mert a hevarjaval joba voltam. Na hat de nem is az a lenyeg, hanem hogy felmentem hozzajuk mar nagyon vartam hogy lassam eloben,mikor mentunk el akkor jott haza,par pillanatra lattam koszont.aztan penteken is voltam naluk,akkor egy pillanatra ki is jott hozzank a kertbe tuzi jatekot loni:)Sokszor nezi az insta storymat valamikor egybol is.fogalmam sincs de lehet szeretne o is baratkozni.nem tudom hogyan kezdhetnek el beszelgetni vele valami tipp.


Idovel elszeretnem mondani a huganak. De 100% hogy elmondana neki


2021. febr. 9. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog kortól is függ ha te pl 14 éves ő meg 18 akkor téged valószínűleg csak a húga barátnőjeként fog nézni. De ha te 15 ő meg 16 akkor még meg lehet is belőle valami.
2021. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe voltam már, és jahh függ a kortól. Szerintem elsősorban a barátnőd húgaként kezel majd, mint ahogy mondta az első is, de meglehet hogy érdeklődést mutat irántad. Szerintem ha mész hozzájuk majd látod úgyis ha közeledik, és addig is a barátnőddel foglalkozz.

Ha érdekled hidd el feltünő lesz.

2021. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!