Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy hasonlítani akartatok a hírességre, akiért odavan a crush-otok?

Figyelt kérdés
Próbáltatok is kissé hasonlítani rá? És ha igen, akkor működött? Egyáltalán felemrült már bárkinek, vajon könnyebb lenne-e akkor bármi?
2021. febr. 21. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam tini még nem is használtuk ezt az idétlen crush szót.

Ha meg tetszett is valaki, fogalmam sem volt róla, hogy neki ki tetszik. Pláne nem híresség. Nekem lányként a női hírességek tetszettek, de nem szexuálisan, hanem úgy, hogy "de dögös Hayley Williams, én is ilyen dögös akarok lenni".

2021. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, nekem megfordult már a fejemben, de még nem valósítottam meg, de ha lesz rá alkalmam, akkor mindenképp beszámolok:)
2021. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!