Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nem tudom, hogy pontosan mit is èrzek irànta, de úgy èrzem, hogy szeretem, de mègse vagyok biztos az èrzelmeimbe. Mèg àlmomba is ott van, minden èjjel vele àlmodom, ès napközbe ettől van egy kis èletkedvem, mert vele àlmodtam. Imàdok vele lenni, ès imàdom, ha velem van. Nem sok esèlyem van nàla, de azèrt elmondjam neki szerimtetek?

2021. márc. 1. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem:


Ha nem vagy biztos benne, akkor nincs mit mondani neki, mert 1 hét múlva meg kiderül, hogy hopp, mégse szereted, csak pl. a szerelem érzését hiányolod és vágysz már valakire. Vagy adott helyzetekben nem tudsz megfelelő döntéseket hozni, mert visszalépsz, megijedsz, túlgondolod, túlizgulod, kételkedsz magadban.


Tisztázd le először mi van benned pontosan; döntsd el, hogy akarsz-e tőle komolyabbat vagy nem és ez a komolyabb mit jelent konkrétan.


Ha szeretsz vele lenni, akkor folytassátok azt, amit eddig, akár nagyobb intenzitással. Találkozzatok és beszéljetek többet, legyetek többet együtt. Ez a döntésedben is segíteni fog.


Azt nyugodtan mondhatod neki, hogy kedveled őt és jól érzed magad vele, de a fentiek miatt a többit még hagynám, míg nem tudod biztosan, hogy mit akarsz és mit érzel. Arról is elkezdhetsz beszélni vele, hogy hogyan tekintetek egymásra, a kapcsolatotokra, ki milyen szerepet tölt be a másik életében, miért szeretitek egymás társaságát.

2021. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mond el neki a konkrét érzelmeid és hogy nem vagy biztos benne, de...

Aztán lesz valami, max lepattint de abba sincs semmi élete során úgyis mindenki kap visszautasítást.

2021. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!