Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sülhet el jól egy ilyen dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sülhet el jól egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés

Sosem értettem azt, amikor egy fiú és egy lány viszonyában az egyik, ha többet érez a másik iránt, akkor azt "be kell vallani".


Pl. Ha nekem van egy lány aki nagyon bejön, de ő nem tudja, akkor az nem öli meg az egész varázsát, ha elé állok és (a megfelelő felvezetés után) azt mondom, hogy "...és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon megtetszettél és többet érzek irántad..."?


Ez az én fejemben olyan, mint amikor valaki megkérdezi, hogy "megcsókolhatlak-e". Tökre szétrombolja a váratlanság és a szavak nélküliség varázsát.


Most ha bevallom az érzéseimet, és a másik is ugyanezt mondja, akkor nem olyan, hogy "na akkor ezt, hogy most megbeszéltük, kezdjünk el úgy viselkedni, ahogy két szerelmesnek kell".


Van olyan, akinek ez a bevallós verzió jól sült el? Meséljetek tapasztalatokat stb. Tényleg szívesen várom


2021. márc. 1. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, sülhet.
2021. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen jól látod a dolgokat, ez csak a filmekben működik így. Sokkal többre mész ha elhívod valahová. Bárcsak elmondták volna ezt nekem is fiatalab koromban, nem csináltam volna ilyen sokszor hülyét magamból :D
2021. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!