Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaznak találjátok azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaznak találjátok azt a ,,mondást", hogy minél jobban kergetjük a szerelmet, annál jobban távolodik? Kinek volt olyan, hogy egy ideig kapkodott fűhöz fához, és amikor abbahagyta a szinte már mániákus keresést, beköszöntött életébe a szerelem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Mert most én is ilyen vagyok. Nagyon szeretnék szerelmes lenni. És állandóan ezen izmozok, hogy megismerkedjek valakit, de aztán mindig balul sül el.

Csak egyszerűen nem tudom azt elhinni, hogy bárkivel is alakulna, ha nem erőltetném ennyire. Olyan idegesítő.


18L

2021. márc. 4. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam. Mindig kellet valaki magam mellé, ám egyszer nagyon mellé nyúltam. Aztán nem bírtam és nem is akartam ismerkedni nyugalom kellett. Életem szerelme ekkor köszöntött be 😁 és mivel féltem, teljesen lassan és gyengéden szerettem belé ami új volt számomra és más mint a többi. Szóval igen, ne kergesd megfog találni 😘
2021. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam eddig volt az hogy mindenkiért kapkodtam, aztán olvastam egy könyvet amiből ráeszméltem egy velem kapcsolatos dologra, így már vissz tudom magam fogni, és kicsit okosabban udvarolni. Bár ez nemrég volt, Én is keresem a megfelelő partnert jelenleg, szóval magára a kérdésre nem volt érdemes válaszolnom. De ha lehet egy tanácsom: miközben várakozol fejlesztgesd magad belül, kívül, ahogy gondolod. Jobban fogod magad érezni és ezt mások is látni fogják. :)
2021. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!