Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Emlékszel még az "igazi" első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékszel még az "igazi" első csók ízére ???

Figyelt kérdés

Helló . Az én történetem pontosan 1983 október 23 án kezdődött . Nem nehéz emlékeznem ugyan is első éves voltam a közép iskolában és a szomszéd település vendégségi bálján történt előre megtervezett hirtelen felindulásból..... az nap szerelmes lettem nagyon egy falumbéli egy évvel idősebb lányba akit óvodától kezdve ismertem az egész álltalános iskoláig de szerintem egy mondat nem hangzott el köztünk addig a bál ig :) a bál előtti héten lettem figyelmes rá hogy ez a lány a szeme sarkából figyel ami nagyon de nagyon fel izgata az egóm ..... egy évvel idősebb tapasztalt .... stb. sőt még a bál előtti nap meg is kérdezte megye e a bálba... Hát igen semmi nem tarthatott vissza mentem ...sőt még fel is kértem táncolni.... s persze lassúzás után igen meleg volt a bálban ..séta és az első csók.. amit részletezek később...

Nos az ominózus jössz a bálba..felszólítás után hirtelen inamba szált a bátorság láttam én már sok mindent csak még úgy isten igazából sosem csináltam csak játékiból...szerencsére voltak "tapasztalt" barátaim akik mindent tudtak amire szüksége lehet egy 14 éves mindenre elszánt "első bálozónak" Feri barátom gyakorlott csajozó volt 16 évesen s őt mertem meg kérdezni, hogy kell igazából "smárolni" nagyon segítőkész volt és elmondta ha oda kerül a sor nyisd ki a szád s a nyelved dugd a szájába és körözz a nyelveddel a nyelve körűl.... hű ha jobb lett volna nem kérdezni inkább ....ami izgalmat én át éltem az ominózus bálig hát azt senkinek nem kívánom valahogy nem tudtam ezt az egészet elképzelni.... sőt biztos voltam benne, hogy én ezt elfogom rontani De mint az lenni szokott mikor bizonytalan vagyok akkor dumálok dumálok és majd lesz valahogy ..igy is lett kimentünk a lassúzás után levegőzni egy kicsit nagy zavaromba beszéltem én mindent azt sen tudom mit mind addig míg a lány le nem lassított a sétálással s fel nem mutatatott a szép csillagos égre és megkérdezte szereted nézni a csillagokat ??? nézd nekem ez a kedvenc csillagom mutatott rá három gyönyörű csillagra az égbolton... /őszintén ??? nem tudom hogyan csináltam, hogy 14 évig nem is érdekelt hogy mi van a fejem felett éjszaka de én soha eddig a napig nem nézegettem a csillagokat/ lányos zavaromban :) hirtelen azt válaszoltam,... hogy tényleg az a három ??/igy utólag az orion /hát akkor mától nekem is az a három csillag a kedvencem...... csend csend egyszer csak éreztem, hogy szép finoman megfogta a kezem ...éreztem, hogy izgult ő is ..a válamra hajtotta a fejét s nem szólt csak nézte a csillagokat miközben olyan puhán de magabiztosan szorította a kezem hogy a szívem még most is bele sajog az érzésbe.... egy szó nem sok de annyit sem tudtam kinyögni Nem tudom mi vezérelt talán az ösztönöm vagy valami más de szépen lassan minden előre eltervezet hülyeséget magam mögött hagyván megfogtam a másik kezét majd szépen óvatosan adtam egy puszit a homlokára majd az arcára.... s ő viszonozta....megcsókolt .... s én olyan szerelmes lettem hogy csak na ...emlékszem csók közben a megkönyebülésre, hogy ezért nem kelett volna ennyire izgulnom hisz ez tényleg nagyon könnyű...... és nagyon de nagyon jó... Nos ez az én történetem ekkor lettem a csók és a csillagok rabja .... most túl az ötvenen ha fölnézek az égre akkor minden nap érzem az első csók édes ízét ... helyesírásért bocs.....



2021. márc. 6. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem volt még első csókom
51 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Google fordítóval felmondatom, és erre fogok elaludni
2021. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Emlékszem de nem ilyen részletekbe menően pedig pár éve volt. Jó volt olvasni a sztoridat az enyémben sajnos nem volt semmi extra, nem voltam igazán szerelmes így utólag belegondolva.
2021. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez gyönyörű, meg is hatódtam🥺
2021. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szép történet, viszont nekem sajnos nem sikerült ilyen jól az első csók. Annyira laza volt minden az én helyzetemben, szerintem túl könnyen adta magát a helyzet.
2021. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!