Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tartasz benne szépnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartasz benne szépnek?

Figyelt kérdés

Szia! Ha esetleg egy fiú vagy akkor válaszolj erre a kérdésemre:

Te ideálodba mit tartasz szépnek egy lányon?

Köszi a válaszodat:)



2021. márc. 11. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A pillantását.Az arcbőrét,ha tiszta,és nincs rajta szemölcs,vagy anyajegy,és hogy ne legyen szeplős.
2021. márc. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

#1 - Ápoltság


Ez alatt nem azt értem, hogy vastagon legyen valaki kivakolva alapozóval, meg minden ilyesmivel, hanem látszódjon rajta, hogy a megjelenése alapértelmezett, természetes, szép, egyszerű, letisztult. Nem omlik össze a világ, ha egy kicsit pattanásos az arca a lánynak, vagy ilyesmi, de például a száj ápoltsága nálam fontos lenne.


#2 - Stílus


Nem azt mondom, hogy ez alapján ítélek meg valakit, de nekem magas szokott az lenni, hogy randira én a legjobb gönceimet veszem fel, a lány meg megjelenik egy fekete pólóban, meg egy egyszerű farmernadrágban. Nem azt mondom, hogy divatbemutatót tartson nekem, de azért ő is lehetne ebből a szempontból korrektebb.


#3 - Alkat


Nincs általános alkat, ami bejönne nekem, karakterfüggő, hogy jól áll-e az illető lánynak, hogy vékonyabb, teltebb, körte, vagy másabb alkatú. De általánosságban kijelenthetem, hogy a teltebb alkatú lányok nem annyira az eseteim, hiszen vékony, magas alkatú vagyok és nem tudom magamat elképzelni egy ilyen lány mellett. Bár bevallom, egy kicsit azért ebben is elbizonytalanodtam, hiszen ha lenne egy olyan ducibb lány, aki aranyos, vicces, mosolygós, értelmes egyén, az ő esetében még talán karakterépítő is lenne a telt alakja...


#4 - Rockerek, emok, stb.


Hát, velük nem jövök ki. Fogtam is már ki ilyen lányt, és időnként éreztem iránta valamit azon a 3 randin vele, de egyszerűen két külön kategória voltunk. Én inkább az elegánsnak szánt vintage-es, akár '80-as évekbelisebb stílusvonalat követem, mind zeneileg, mind öltözködésileg, mind járművek szempontjából. Egy rocker lánnyal egyszerűen nem jövök ki, mert ég és föld vagyunk, semmi közös nincs bennünk. A rock műfajt (és az alfajait) szoktam szeretni időnként, a White Stripes, Mötley Crüe, Pearl Jam, ilyesmik szoktak tetszeni, de például a metál műfajban semennyire nem vagyok tájékozott, és nem is nagyon hallgatok metált. Egy időben hallgattam a Thy Catafalque baljósabb hangulatú számait, de ezt leszámítva nem vagyok metálos, az ilyen lányoknak viszont mindenük a metál. Nem várom el a lánytól, hogy ugyanazt a stílusvonalat kövesse, mint én, de a metálos, rocker, emos vonallal semennyire nem tudok azonosulni. Alapból az ilyen lányok előnytelen külsejűek, búvalb*szottak szoktak lenni, én meg inkább életvidámabb, kalandosabb, veszélyt kereső, egyszerű fiú lennék inkább.


#5 - Haj


Igazából ugyanazt tudom itt is írni, mint az alaknál. Valakinek jól áll a rövid haj (például Annie Lennox, Marie Fredriksson, stb.), de az esetek nagy részében szeretem, ha egy lánynak hosszú, akár hullámos, göndör haja van. Inkább a sötétebb, akár kéttónusú hajszínek szoktak tetszeni.


#6 - Személyiség


Nálam az imponál baromi sokat, ha lerobbanok a kocsival, és próbálom megszerelni az út szélén, akkor a lány legalább nem a telefonját nyomkodja az anyós ülésen, hanem nézi, hogy mit csinálok és esetleg javasol, vagy csak beszél hozzám, hogy ne húzzam fel magam a kocsi szerelése miatt. Legyen a lány talpraesett, életvidám és ne csak egy dísznövény, akinek minden szart megadok, de ő semmit se viszonoz. Valaki még arra se veszi a fáradságot, hogy két szónál többet szóljon hozzám a randi alatt! Baromira megalázó és kínos ez. És nem én szúrom ezt el, gyakorlatilag randin semennyire nem stresszelek, remekül tudom tartani egy párbeszéd dinamikáját, tudok őszintén érdekes és érdeklődő lenni. Vannak hibáim nekem is, de nekem ez magas, hogy a lány semmit nem tesz a randi, vagy csak egy chat-elés érdekében. Én akkor miért mosolyogjak rá, miért öleljem meg, ha ő neki már az is elég, hogy egy srác mellette van kísérőnek? Lényeg, hogy egy olyan társra vágyok, aki hagyja, hogy segítsek neki, és aki szintén segít nekem, ha arról van szó, nem arra vágyok elsősorban, hogy meg tudjak valakivel jelenni a haverok előtt. Aki tesz azért, hogy kialakuljon köztük valami és nem csak nekem kell rá csapnom az asztalra, mint vak kovács a f*szára, hogy történjen valami érdekes. Nem várom el, hogy elismerjen, magasztaljon a lány, azt szeretném, hogy hagyja, hogy szeressem őt! Ja meg legyen határozott. Valakinek az is furcsa, hogy én határozott vagyok. Nem nagyképűségből mondom ezt, de én tudom, mit szeretnék valakitől, ezért vagyok ilyen. És ezt várom el visszafele is. Valaki tőlem várja el, hogy egyedül hozzak ki valami párkapcsolatszerűséget az egészből! Ennek így kéne működnie szerinted? A férfi dolga párkapcsolatot építeni, a lánynak meg mindegy, hogy mi van? Mindegy is, csak hergelem magam, nagyon sok gondolatom van erről, de így is már regényt írok erről. Foglaljuk össze: ne nyomogassa állandóan a telefont, legyen az élettársam (ami a legszebb kifejezés, amit ismerek), addig maradjon velem, amíg boldog (tehát ne örökké, mint a házasságban), és merjen határozottan rácsapni az asztalra, hogy ne érezzem megszeppent japán kiscsajnak, hanem egy igazi nőnek. Ha egy dögös csaj az orrom előtt ráb*szna erősen egy asztalra, miközben mer ellent mondani a hülyeségeimre, attól még szerintem fel is izgulnék egyből. Hozzátenném, hogy nem dominára vágyok, hanem egy olyan határozott nőre (igen, inkább nőre), aki egyenrangúnak érezteti magát a férfival, aki mer beleszólni a férfi dolgába, aki mer segíteni, akinek vannak elvárásai felém, egyszóval aki egy igazi élettárs. Én azt tartom szépnek, aki tud élettársként élni velem.


20/F

2021. márc. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemét,Hangját,Ajkát,Arcát,Na meg a többit.
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent is! Mindenki szép a maga módján, kivéve aki nem.
2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szép husis babapuncija van
2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

#2 Egy nő akkor is egyenrangú veled, ha nem érezteti..

Egyébként szépen összefoglaltad.

2021. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!