Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt hogy több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt hogy több mint barátság, de kevesebb mint szerelem?

Figyelt kérdés
Én most ezt érzem és nagyon rossz. Egyik pillanatban magamhoz húznám és megcsókolnám, a másik pillanatban meg kilépnék az egészből és új életet kezdenék. De az a legszarabb hogy mindkettőbe belehalnék.
2021. márc. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éreztem sosem ilyet.

Vagy teljesen vonzódom hozzá, vagy csak testileg. Ha csak testileg akkor nem jelent semmi többet mint "barátság".

2021. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen.

De ez nehéz, mert ott van a közeledben és próbálsz valamikor közelebb kerülni hozzá, máskor pedig inkább távolabb akarsz maradni. Én a helyedben vagy nagyon gyorsan elkezdeném kiölni magamból a szerelem gondolatát (bár ez lehetetlen), vagy kicsit kevesebbet lennék a személlyel. ez óriási terhelés lehet a lelkednek is.

Én eddig minden ilyen érzésem, ha tudtam hogy veszélyes, igyekeztem elterelni róla a figyelmemet.

2021. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én így éreztem a volt barátom iránt az elején, nem voltam biztos hogy ez szerelem, már akkor sok probléma volt, soha semmiben nem értettünk egyet, amíg ő önző volt én mindig önzetlen, sok vita lett emiatt.

6 évig voltunk együtt, többször mondtuk hogy vége, de sosem lett vége, egészen 2020 nyaráig. Nem tudom hogyan de valahogy sikerült kimondanom hogy egészségtelen a kapcsolat és mindketten megérdemeljük az igaz szerelmet.

2021. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy te nem, de el tudnék képzelni többet egy valakivel, de nem szerelem. Aztán, hogy az lesz-e nem tudom.

Próbáld meg felejteni és kilépni vagy pedig a kapcsolatot próbáld meg. Bármelyik is lesz, nehéz lesz

2021. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!