Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy színészbe?

Figyelt kérdés
Csak rá tudok gondolni, minden percben. Tudom, hogy ez a 11-12 évesek szokása, de én tényleg szerelmes vagyok belé. Hogyan felejtsem el? Vagy mit csináljak?

#szerelmes #színészbe
2021. márc. 19. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%
Jön majd egy újabb színész, akinek egy filmbeli akakitásáról hiszed azt, hogy ő is olyan és bábámmm bummm régi elfelejtve, jött egy új "szerelem"
2021. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%
Melyik színész?😀😀
2021. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal lányként írok akinek volt vagy 20 ilyen nagy színész-zenész szerelme:

Nem fogsz tudni másra koncentrálni, pontosan tudom milyen ez. Sajnos azt be kell látnunk hogy valószínűleg nem fogsz vele összejönni, és azt is hogy nem belé vagy szerelmes hanem az általad róla kialakított képbe. A személyiségét ugye csak a médián keresztül ismered de ilyenkor az ember (én legalábbis) elkezdi kiegészíteni magában az illető személyiségét,történeteket kreál maga és az illető köré, valós helyzetekbe helyezi bele őt, vagyis mondhatni tényleg szerelmes vagy,a saját róla alkotott illúziódba. Ez egyáltalán nem baj és tök normális :)) A lényeg hogy csak úgy elfelejteni nem tudod, egy idő után majd tényleg jön valami/valaki más amiért rajongani fogsz. Szerintem egyszerűen csak próbáld elfogadni hogy sajnos beteljesülni úgy nem fog ez a dolog ahogy te szeretnéd, ez sok fájdalomtól meg kímél majd, de ettől még elfelejtened nem kell! Nézd nyugodtan a filmjeit, add át magad az élménynek és ne foglalkozz más véleményével erről. Esetleg próbáld meg megfogalmazni magadban hogy mi és miért tetszik annyira benne,ha ezeket tudatosítod talán egyszer egy elérhető személyben is meg tudod találni azt amit keresel.:))

(Egyébként megkérdezhetem hogy ki az illető?)

2021. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%
Aaaa egy újabb Vecsei fan vagy Wundi? Ez csak plátói szerelem. Bár meg kell hagyni, néhány színész egész jól néz ki. Ha nagyon bátor vagy írj neki. De nyilván lesz egy adag korkülönbség köztetek és mivel rajongó vagy max csak visszaír, nem fog ismerkedni veled
2021. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Maxwell Jenkins.

De akkor, írják neki?

😄

2021. márc. 19. 21:52
 16/74 A kérdező kommentje:

(ha igen)

Egyébként hol érdemes ilyenkor írni neki?

2021. márc. 19. 22:00
 17/74 anonim ***** válasza:
100%
De hisz ez egy kisfiuuu 😮
2021. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
16
2021. márc. 19. 22:05
 19/74 anonim ***** válasza:
Még 15 😉
2021. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
De az a pár hónap...
2021. márc. 19. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!