Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallottam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam egy fiúnak aki elkezdett kerülni.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem beszéld meg vele, aztán ha azt mondja, hogy nem érdekled, akkor keress mást!!!
2021. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sok fiúnak még nincs tapasztalata lányokkal való kommunikációban, és emiatt gyakran nem tudják, hogy hogyan reagáljanak, hogy ne tűnjenek párkapcsolatok terén zöldfülűnek, főleg ha még nem is csókolóztak életükben akkor pláne.


Tehát ha egy ilyen csöndes srácnak vallottál szerelmet, akkor a legjobb ha úgyteszel, mintha meg sem történt volna, azért, hogy minél hamarabb a srác elfelejtse a történteket.


Ha már eltelt néhány hét, esetleg 1-2 hónap akkor megpróbálhatsz közeledni hozzá semleges témával. Ha úgy érzed, hogy szívesen beszélget veled, akkor valószínű, hogy valóban csak a tapasztalatlanság miatt fél közeledni hozzád, de ha nem érzel benne semmi vonzódást irántad akkor én tovább állnék.


Ha viszont jól érzitek magatokat egymás társaságában akkor csak azon legyetek, hogy minél több közös programot csináljatok, és akkor meglátod, előbb utóbb ő fog szerelmet vallani neked.


Általános szabály, habár sokan nem értenek egyet vele, hogy általában nem jó ötlet a lánynak kezdeményezni, szerelmet vallani, mert ezzel akaratlanul is kifogja a szelet a fiú vitorlájából.


Egy férfi vagy fiú akkor érzi sikeresnek magát ha ő kezdeményez, ő a hódító. Ez mind a hormonok játéka.


Persze, ma már mindenki egyenlő és a lányok is azt csinálnak amit akarnak, de a párkapcsolat az hagyományosan a hormonok játéka, azt megerőszakolni nem lehet.


Persze egy bátortalan fiúnak lehet finoman jelezni, hogy tetszik neked, de szerelmet bevallani neki általában nem szokott jól elsülni.


Ha ebben a témában utána akarsz olvasni, egy nagyon jó könyvet tudok ajánlani: John Gray: Férfiak a Marsról jöttek a Nők a Vénuszról

2021. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!