Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl egy lányon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy lányon?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki nekem nagyon bejött és nagyon úgy tűnt hogy neki is bejövok. Smaroltam vele bulikon ő akkor már józan volt legtöbbször nagyon kedves volt velem vele aludtam a hbkban. Aztán egyszer csak beflegmult velem az üzeneteimre csak szavakban válaszolt úgy hogy előtte mindig ő irt rám. Először azt hittem, hogy megbántottam valamivel de megkérdeztem a legjobb barátnőjét és ő nem tudott róla semmit. Aztán a Kovi buliban már másik fiúval smarolt és vele csinált mindent. Ekkor felhívtam az egyik lanybaratomat aki mondta, hogy végig játszott velem ez a lány és próbáljam meg elfelejteni. Viszont állandóan a fejemben jár hogyan tudnék rajta túllépni és elfogadni hogy nem az én hibám?

2021. márc. 28. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam én is úgy gondolom hogy nagyon nem a te hibád de igazából az övé sem nem nagyon tehet róla az ember ha megtetszik neki valaki más az viszont már igaz hogy görénység így otthagyni valakit akivel előtte beszéltél meg minden. Én azt mondom ússz az árral egyszer majd csak elfelejted keress valaki mást akin járhat az eszed vagy csak nyisd ki a szemed lehet már van is valaki aki próbál közeledni feléd és esetleg hanyagolj olyan dolgokat amik rá emlékeztetnek pl zene vagy helyek. Az a baj ezen legjobban csak te tudsz változtatni.
2021. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez azért kicsit szar húzás volt a csaj részéről.

Töröld mindenhonnan ahol eddig láttad, beszéltél vele hogy ne jöjjön szembe veled,es kerüld a lány társaságát, úgy nehéz lesz túl lépni ha állandóan látod valahol hazibuliba vagy ilyesmi.

2021. márc. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
csak például most rólam küldött egy streaket és ezt nem tudom most értelmezni
2021. márc. 29. 08:37
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Ha ilyen volt akkor nem éri meg...
2021. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt hogy erted hogy rolad kuldott?? Mert en se ertem!
2021. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát most voltam vele a hétvégen egy buliban ott fotózkodtam vele és azt elküldte streakbe
2021. márc. 29. 09:45
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja hat az szerintem normalis hogyha mar csinaltatok egy kozos jepet szetkuldi de az hogy fotozkodsz vele mikor ilyen rossz emlekeket idez benned az fura.
2021. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
akkor még nem idézett rosz emléket ez azelőtt volt mielőt elkezdett volna ignorálni.
2021. márc. 29. 10:07
 9/21 A kérdező kommentje:
vagyis beflegmulni
2021. márc. 29. 10:07
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja vagom na akkor ense ertem talan erzi hogy rosszba vagytok es nem akar toled semmit ugyanugy de nem akar rosszba se lenni erdekes lany
2021. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!