Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak a testem szeretné vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a testem szeretné vagy tényleg ennyire felizgatom?

Figyelt kérdés

Egy hónapja alkotunk párt az első barátommal, már az első randin volt köztünk szikra, akkor tudtuk mindketten hogy ebből lesz valami. Elég korán elkezdtük felfedezni egymás testét, amivel nekem egyáltalán nem volt problémám, mert leszögeztem neki, hogy várni szeretnék a szüzességem elvesztésével. Ő ezt el is fogadta, mondta hogy addig várunk amíg én szeretnék.

De ahogy múltak ezek a pettingelések, mindig közelebb került a szűzhártyámhoz, de sosem tette be, csak játszott vele. Ám az egyik ilyennél “valahogy” mégis bement, elszakadt a szűzhártyám. Nem vérzett meg semmi, nem is fájt mert fel voltam izgulva, de egyből abbahagytuk amit csináltunk. Akármikor megkérdezem tőle hogy miért akar ennyire szexelni, azt mondja hogy mert nagyon izgatom, és fiúból van.

Úgy bánik velem mint egy hercegnővel, felvállal, bemutatott a szüleinek és a tesójának is, mindig emlékeztet rá, hogy nem azért van velem, hogy megfektessen.

De ez az eset mégis elgondolkoztatott. Szerintetek mi lehet a dolog mögött?



2021. ápr. 5. 09:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
13%

Tulajdonképpen megerőszakolt,szakítás azonnal lenne a minimum.

Ha annyira szeretne akkor tiszteletben tartotta volna a döntésed hogy nem akarod még elveszteni

2021. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Tuti kamu kérdés. De ha mégsem, akkor talán az, hogy ő egy egészséges, normális, heteroszexuális fiú, és tetszel neki.
2021. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%

Szavahihetetlen, megbízhatatlan.

Elhiszem, hogy nem akarta bedugni, DE MEGTETTE!

Mennyire szavahihető, megbízható olyan ember, aki csak ígérni tud, de nem betartani (megtartani)?

Jól figyelj: legközelebb azt mondja majd, hogy most már mindegy, tehát rendszeres hajrázni akar. Tehát elérte a célját...

Ffi.

2021. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

A kérdés teljesen valódi, egy tanácstalan tini vagyok aki nem tudja mihez kezdjen.

Szeretem a fiút, nagyon jól bánik és érezteti velem hogy én is érdeklem Őt, csak vannak ilyen fura dolgai.

2021. ápr. 5. 11:24
 5/39 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nektek már rég szexelni kellet volna
2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy nem értem ez tényleg elfogadható hogy barátnőm azt mondja nem és ennek ellenére "véletlenül" becsúszik?

Fura emberek van itt.

2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
61%

A Ti korotokban a fiúkat minden lány felizgatja.

(Egymás közt azt is szokták mondani, hogy még az egérlyuk is). Én nem mondom ezt, csak leírtam, hogy tisztábban láss). Apropó: tisztelet a kivételnek!

2021. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%
7# Nagyon nem mindegyik lány... Egy szőrös dagadt eszkimó nem nagyon izgat.
2021. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek a 6-ossal, ez szerintem sem elfogadható.

Nem várok tőletek sem megoldást sem megértést, csak azt hogy mondjátok el hogy szerintetek mi lehet egy 17 éves srác fejében.

Valóban ennyire kanos lenne?


Tudom, elcseszett az egész, napok óta ezen gondolkozok.

Azt is tudom hogy undorító amit tett, de mégis Ő az első srác akit ilyen közel engedtem magamhoz, elkezdtem érzéseket táplálni, sokkal nehezebb lenne elengednem, mint elfogadni azt amit tett.

2021. ápr. 5. 11:54
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
magyarul : megmondtad a baratodnak hogy nem szeretnel meg szexelni, es o ennek ellenere “betette. szerintem ez baromira nem oke, tiszteletben kellett volna tartania a keresed (arrol nem is beszelve, a terhesseg kockazata is fenn all, ha csak ugy bedugdossa ovszer nelkul)
2021. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!