Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék javítani ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék javítani ezen?

Figyelt kérdés

Most egy problémával fordulnék hozzátok.

Sok alakuló dolgaim voltak már fiúkkal, de sose lett belőle semmi. Nem miattam mert inkább rajtuk múlt mindig, de úgy érzem én is tehetek róla. Vannak rossz tulajdonságaim ami ilyen esetekben csak elront mindent. Makacs vagyok, akaratos, viszonylag hamar sértődékeny. Meg pl van az a rossz szokásom hogy ha valamin megsértődök vagy megbánt és nekem rosszul esik, akkor nem mondom el hogy mi a bajom. Csak bunkó vagyok meg ideges, duzzogok morcosan viselkedek ilyenek. Inkább csak azt várom hogy ő jöjjön rá magától de a világért nem mondanám el mi a baj. Ez nagyon rossz dolog egy alakuló kapcsolatban, tudom. Szinte mindegyik fiúnál csináltam ilyet és lehet tényleg nem az én hibám volt az egész csak felnagyítom, de most mégis magam okolom mindenért. Mondjuk volt okom rá olyannak lenni de akkor se úgy kellett volna kezelni. Nyilván azokat már nem tudom visszacsinálni és megmenteni, de tanultam belőle. Rájöttem ezekre a gyengeségeimre és tudom hogy változtatnom kell ezen. Néha tényleg olyan bunkó és kiállhatatlan tudok lenni, de csak ha valami kiváltja. Alapjáraton kedves aranyos őszinte vagyok. Csak mégis most ez nem hagy nyugodni, nem akarok már elrontani semmit a jövőben. Szeretnék ezen javítani, mit tudnátok nekem tanácsolni?

18/l



2021. ápr. 10. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgok hozták ezt ki belőled? Mert lehet hogy a srácokkal is gond volt..
2021. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, igen amúgy elég sok gond volt velük. Mondhatnám hogy jogos volt a viselkedésem.

Pl ignorált, felhozta az exét, sok ideig nem volt képes találkozni velem, kezdett hanyagolni, gyerekes volt, nem lehetett vele mit kezdeni, nem haladtunk egyről a kettőre, komolytalan volt, hülyített, meg ilyesmiket csináltak összevetve.

2021. ápr. 10. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó úton haladsz, mert már megadtad magadnak a választ.

Tanultál belőle.

2021. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, valszeg te is kicsit túloztál, de ők sem voltak hozzád illők.

Majd találsz valakit, akivel passzoltok 😌😉

2021. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Férfi szemmel nézve írom, amit írok:

Nagyon sok rossz tulajdonságodat felsoroltad a kérdésedben. Az nagyon jó jel, hogy ilyennek (is) ismered magad.

Most jön a tanácsom: Mivel ismered magad, meg is írtad, hogy mik ezek a tulajdonságaid (amik között nekem szimpatikus szinte egy sincs), akkor ezeken változtass. Ne gondold, hogy rólad kizárólag rossz véleményem van. Lehet, hogyha személyesen ismernélek más lenne a nézetem (Nem akarok ismerkedni, ehhez nagyon vén vagyok).

A fiúkról amit írtál, igazad lehet. Leellenőrizni nem tudom, hiszek Neked. Rosszul viselkedtek. Ilyenek az ismerkedés velejárói. Nem minden fiú ilyen, de van aki még rosszabb.

Szóval: igyekezz levetni magadról az általad negatívnak vélt tulajdonságaidat. Ne akard mindet levetni, mert akkor nem lennél önmagad. Senki sem tökéletes. Az a lényeg, hogy a másik elnézze, eltűrje a hibáimat, én pedig az övéit. Ez a boldogság titka.

2021. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nah ilyenkor van az, hogy ha hisztizel , duzzogsz stb... akkor jól elverem a kis hátsód, mint egy hisztis gyereknek. Utána szépen megbeszéljük a dolgot. Ha nem megy, akkor ismétlünk másnap.
2021. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os te nyomorék “drek”

Látjuk más kérdések alatt is a válaszod, senki nem kíváncsi rá, tűnj el a hálózatról

Hányinger ember lehetsz

2021. ápr. 16. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nah ezért nem maradnak meg melletted... ;)
2021. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!