Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenység, rossz érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, rossz érzés?

Figyelt kérdés

A barátnőm néha a barátnőjének a baráti társaságával van. Ilyenkor kb. semmit se beszél velem, ami rendben is lenne, de néhány napja mondta el, hogy az egyik srác flörtölgetett vele. Ezen felhúztam magam, nem kellett volna, de valószínűtlennek tartam, hogy azzal a sráccal ne találkozna és beszélne többet. Tegnap bulizni volt, amiről annyit mondott, hogy a barátnője, annak a pasija és egy másik lány lesz ott. Ma reggel pedig azt mondta, hogy valaki vett nekik piát (később mondta, hogy volt még 2 másik srác is, akiket úgysem ismerek, ezért nem mondta őket), ezen is sikerült magam felidegesítenem, mert nem tudom, hogy ő is ott volt-e velük.. Mondja, hogy nem érdekli más, de olyan szarul esik, hogy tudom és tudja, hogy vannak, akik próbálkoznak nála és mégis velük van. Ezt tetőzi, hogy azt mondta, tetszik neki, hogy a srácok próbálkoznak nála. Csúnyának tartotta/tartja magát és szerinte ez jót tesz az önbizalmának. Szerinte csak én gondolom túl, főleg, hogy mondja is, hogy nem akar tőlük semmit.

Igaza lenne? Csak én lennék ennyire rossz, mert szerintem nem kellene olyannal beszélnünk, aki be is vallja, hogy próbálkozik. Volt, hogy féltékeny voltam exre is okkal és anélkül is, más srácra is. Később rájöttem, hogy van mikor jogtalan és tényleg túlgondolom (gyakran elég sok mindent).



2021. ápr. 14. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem jó, amit a barátnőd csinál, de ő ezt úgysem fogja elismerni 😕
2021. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy túl férfias
2021. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl tolod. A flörttel, bókokkal semmi baj nincs. Velem is kikezdtek jól esett az egómnak barátommal is volt már ilyen de nem lettünk szívbajosak mert bízunk egymásban. Ez egy gyerekes felfogás hogy onnantól kezdve hogy van párod nem is nézhet az ember másra és az ösztönöket meghazudtolva senkit nem fog vonzónak találni csak a párját. Nem tárgyak vagyunk amit a társunk birtokol.

Szerintem ezzel még nem adott okot a féltékenységre max ha titkolozik kerül stb de ez nem derult ki itt.

Ha azt akarod hogy őszinte legyen hozzád és elmondja hogy x srác volt a buliban ne akadj ki ne legyél féltékeny. Ha ilyen görcs lenne a pasim tuti nem mondanék neki semmi olyat amit félre érthet. Bízz meg benne, és ne ijeszd el a paranoiáddal. Ha meg okot ad rá nem veszítettél semmit. Onnantól kezdve fel is út s le is út az ő szégyen foltja lesz nem a tiéd

2021. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ez csak a barátnődön múlik aki nem akar téged megcsalni. Ha ő nem akarja onnantól kezdve mindegy hogy a többi srác hogy kezd ki vele.
2021. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm. Valamennyivel másképp látom a helyzetet így. Mindenkit felpontoztam választól függetlenül.
2021. ápr. 14. 23:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!