Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Snapen streakelek egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snapen streakelek egy fiúval, aki nekem tetszik. Még nem beszéltem vele, hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Bekovettem pár hete instán, és visszakövetett és lájkolta az egyetlen képem.

Nagyon szeretnék beszélgetni vele,de hogy írjak rá? Milyen ürüggyel?

Egyébként nem lakik messze, 1 faluval arrébb.



2021. ápr. 19. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy suliba jártok?
2021. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg,hogy van-e hobbija,vagy hogy üti el az idejét most karanténban,és próbálj meg erőt fektetni a válaszokba ne csak "az jó" vagy valami hasonló
2021. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem egy suliba járunk


2, rendben, de hogyan kezdjem el a beszélgetést?

2021. ápr. 19. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyedben egyből rátérnék a lényegre, és megmondanám neki, hogy ismerkedni szeretnék.

Viszont, ha nem szeretnél így indítani, akkor szerintem kérdezd meg, hogy sportol-e valamit. Utána a válaszából kiindulva tegyél még fel kérdéseket, de lehetőleg ne olyat, amire csak "igen", meg "nem" választ lehet kapni.

2021. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán ha kifejtenéd a snapes streakelést a huszonéves vénasszonyoknak, mint amilyen én is vagyok, érdemben tudnánk segíteni.
2021. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdeném, hogy a streakra kérdeznék. Mármint, ha egy virágról streakel akkor kérdezném, hogy szereti-e ezt a fajtát, vagy ha cigis streak akkor azt, hogy mióta dohányzik, szándékozik-e leszokni, mit szív.

Ha valami sportos akkor arról, szóval ilyenek. Velem is így kezdett egy srác ki, mert én egy kávés streaket csináltam és kaptam egy üzenetet, hogy "nekem is jól esne egy kávé" aztán én vissza kérdeztem, hogy miért és el is indult a beszélgetés.

2021. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5, 1/2 A§Vi válasza:

Amikor egy személynek minden nap küldesz legalább 1 képet és ő is vissza küld akkor meg fog jelenni egy szám mellette és egy 🔥. Ha minden nap küldtök egymásnak akkor minden nap nő egyet az a szám


6-nagyon köszönöm, ez jó ötlet!

2021. ápr. 23. 09:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele beszélni hogy te mit érzel de ha nem szeretnél ilyen helyzetben lenni akkor probálj olyan dolgokról beszélni ami esetleg valamilyen módon erre utalnak de akár ha eléggé ismeritek egymást és megbízható akkor beszélj vele egy találkozót

Amúgy még ma regisztrálj be szóval nem nagyon tudom hogy menjek itt a dolgok😅

2021. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha minden nap képeket küldözgettek egymásnak, akkor már csak adott egy beszélgetés. Akár ilyen egyszerű is, hogy tetszik a pulcsid.
2021. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.😊

De nem lenne fura szerintetek hogy már 4 hónapja streakelunk és csak most írok rá?

2021. ápr. 24. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!