Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok segítségét várom?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét várom?!

Figyelt kérdés

Mikell tud levenni titeket egy fiú a lábatokrol pl:ha egy fiú szerelmet vall nektek milyen szavakat ereztek cukinak, aranyosnak és miket ne mondjon egy fiú ha szerelmet akar vallani


?


2021. ápr. 25. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Eu sajnos személyfüggő. Én pl.elég érzékeny, romantikus vagyok, de van olyan aki ezt nem bírja. Ez egyáltalán nem baj, hiszen minden ember más. Bizomyára már kiismerted annyira a lányt, hogy tudd milyen is ő. Én azt ajánlom, hogy légy önmagad. Ami a szíveden jön, azt mond ki és minden alakulni fog. Sok sikert 🙂


16l

2021. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Utálom, ha egy pasi cuki vagy aranyos akar lenni. Legyen férfi, plüsseim már vannak.
2021. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Muvel tud levenni a lábamról? Nem szavakkal, hanem tettekkel. Ha fázom adja oda a pulcsiját és öleljen meg. Nyissa ki nekem az ajtót, engedjen előre. A férfi mindig a nő jobbján megy!

Vagyis legyen illedelmes és férfi. Hiába mondja, hogy így meg úgy szeret, ha közben nem érezteti velem.

2021. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3,

egy mondatot kivéve jónak találom a szöveged. Amit másként tudok és látok: a nő megy a férfi jobb oldalán és nem fordítva. Kivéve, ha katonai egyenruhában van a férfi, mert tisztelgésnél a jobb kezének szabadnak kell lennie. A múlt század elején meg előtte látni a fényképeken úgy, hogy a férfi van a nő jobbján.

2021. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 igazad van, tényleg megkevertem. Picit reggel volt még.
2021. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ha szerelmet vall az annyira nem jön be. Vagyis szerintem azzal többre megy ha csak magabiztosan elém áll és elhív mondjuk egy kávéra. 1. így nem lesz kínos ha végül nem jön össze semmi, 2. szerelmet max akkor tudna nekem vallani ha már egy ideje együtt lennénk

(én mindig gyerekesnek tartottam azt ha egy hét után már dobálóznak az emberek a szertlek szóval, szerintem egy hét alatt még megismerni se lehet az embert, nehogy már ezzel kezdjünk)

17/l

2021. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!