Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szakítsak azzal akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak azzal akit szeretek?

Figyelt kérdés
A szüleim nem fogadják el és így engem tönkre tesz hogy itthon állandóan ezt hallgatom. Ő erről semmit nem tud de borzasztó a helyzet itthon
2021. máj. 2. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondanak a szüleid, mi a gondjuk? Hány évesek vagytok?
2021. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 18. Annyi a bajuk hogy alacsonyabb nálam egy fejjel. Semmi mást nem tudnak mondani ami ellene szólna csak ezt. Azt mondta szégyenli és mindenki rajtunk röhög és jobb ha szakítok vele mert különben ő fog neki véget vetni
2021. máj. 2. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahh hány centi vagy?
2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki a lány, ki a fiú? Hány centik vagytok?


Ha boldogok vagytok egymással, akkor én nem szakítanék a párommal a szüleim miatt, bármennyire is idegesítőek. Majd rájönnek, hogy úgysem érnek el ezzel semmit, egyébként sem az ő barátjuk / barátnőjük.

2021. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Ő a fiú, ha már ekkora probléma, de tênyleg jogos kérdés, hogy hány centik vagytok, mert ha a ti családotokban mindenki zsiráf (nem sértés) akkor még csak nem is értem a szüleid nemtetszését . (Nem mintha amúgy érthető lenne....)
2021. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen, valószínűleg igen, de azért fontos lenne tisztázni. Mert ha a kérdező a fiú és a lány a kisebb, akkor teljes mértékben érthetetlen a család kiakadása, főleg, hogy manapság ez az "elfogadott", hogy a lány a kisebb.
2021. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szerelmesek vagytok egymásba, akkor egy ennyire kis dolognak nagyon nem kéne számítania. Ha mégis erre hivatkozva akar szakítani, akkor ott szerintem más baj is van.
2021. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
SZANALOM
2021. máj. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts vele. Ha te szereted és nem zavar hogy alacsonyabb, akkor ezt mond meg a szüleidnek. Álj ki magadért és a varátodért. Egy ilyen semmiségért ne menjen tönkre a kapcsolatotok.
2021. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. 175 cm vagyok ő pedig 165cm. Anyukám 170cm apukám pedig 185cm
2021. máj. 3. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!