Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? A kiszemeltem bevallotta, hogy szerelmes belém, de... (lent)

Figyelt kérdés
A crushom, egy osztálytársam, akibe mar evek óta szerelmes vagyok, bevallotta írasban, hogy szerelmes belém de előbb engem kerdezett meg és en is elmondtam neki. De írta, hogy meg ne járjunk, még tul korai lenne, és hogy még nem tisztazta az érzeseit felém. Ez néhány napja volt, azóta nem beszéltünk, de nem tudom most beszelnek kene vele, írjak rá, vagy várjam meg a sulit, es meglátjuk higy viszonyulunk egymáshoz?🤷‍♀️

2021. máj. 3. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most eskü nem értem. Ha szerelmet vallott, akkor elvileg tudja, hogy mit érez, nincs mit tisztázni. Ha meg még nem tudja mit érez, ne valljon szerelmet.

Ráírhatsz, ha szeretnél, mert így elég kínos lesz találkozni, legalábbis szerintem nem éreznétek jól magatokat.

Sok szerencsét:)

2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nekem úgy tűnik, hogy elhamarkodottan válaszolt, és ezt ő is észrevette, ezért gyorsan "behúzta a vészféket". Pozitívan válaszolt, de utána mégis kitért a dolgok elől, ami nem jó jel. Az tuti, hogy egy komoly beszélgetést személyesen kell intéznetek, hogy mindent tisztázzatok, de addig érdemes lenne chatelnetek.:)
2021. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érzi kéne ismerkednetek előtte. Beszélgess vele, hívd el találkozni, fogd meg a kezét, adj neki puszit, aztán majd jön magától.
2021. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd személyesen megpróbálom megbeszélni vele. Amugy attól tartok, kettős erzesek vannak benne, mármint van egy 1 évvel idősebb másik lány, akibe regebben szerelmes volt de elvileg már lemondott róla és lehet ezért nem tudja mit kene tennie :/
2021. máj. 3. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne kéresd magad, csapj le rá és tedd egyértelművé neki a dolgokat. Beszéljétek meg, hogy te készen állsz randizni vele stb
2021. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen kell megbeszélnetek a dolgot.
2022. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!