Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit változtathat egy csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változtathat egy csók?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy különleges lányt, kialakult egy közös baráti társaság sokat buliztunk, egy ilyen alatt elmondtam neki amit gondolok, később megbeszéltük a dolgokat és végül enyhe friendzonet kaptam. Később érthetően találkozni sem akart kettesben de aztán helyreálltak a dolgok pár nap múlva ugyanúgy hívott a bulijaira, talizgatunk és szerintem tudja hogy én még nem adtam fel. A lényeg hogy közeljövőben ünneplem eme társasággal születésnapomat és megfogadtam hogy megcsókolom. Teljesen hülye nem vagyok, tudom hogy kicsi az esélye hogy bármin is változtasson de részben azért is csinálom hogy elmondhassam magamnak, megtettem. Nagyon nagy hülyeség lenne megtenni? Valahogy úgy érzem mintha muszáj lenne megtennem, késztetés...

2021. máj. 3. 23:44
 1/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
93%
Igen, nagyon nagy hülyeség lenne. A leírtak alapján jelezte, hogy nem akar veled kapcsolatot, ennek ellenére kéretlenül megcsókolnád. Ha nagy szerencséd van, bejöhet, de esélyesebb, hogy ezek után elveszíted teljesen.
2021. máj. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor próbáld meg, ha piáltok is (ne túl sokat, emlékezned is kell a csókra), mert ez esetben ráfoghatod az alkohol hatásaira. Ettől függetlenül nem javaslom. Talán kesőbb változik a helyzet, és ő lesz szerelmes beléd, de mit érsz vele, ha addigra már megromlott a kapcsolat.
2021. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
az a baj hogy ha offolt de te még vele foglalkozol a baráti társaságodba ne. férfiként tekintenek majd rád. az előtt kellett volna lekapnod mielőtt elmondtad az érzéseid.
2021. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
Na kérdező, történt valami azóta?
2021. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!