Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek azt jelenthetik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek azt jelenthetik, hogy a lány szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, tavaly ősszel kezdtem a gimnáziumot. És az egyik lány osztálytársam, hát szóval. Csinál feltűnő dolgokat. Novemberben egy osztályban ültünk, és késett pár percet. És a padsorunk mellett elhaladva, csak úgy random beletúrt a hajamba. Olyan átlagosan hosszabb a hajam, és hát nagyon meglepődtem. Utána ugye bezártak a sulik, és most hogy így visszajöttünk, egyik óra előtt amikor haladtam a padom fele, akkor ugyanezt megcsinálta. De most nem beletúrt a hajamba, hanem így “lepacsizott” konkrétan a homlokommal. De a hajamhoz is hozzáért. De valószínűleg a hajam volt a célja, csak lehet azt hitte, hogy nekem ez nem tetszik.


És ő nem egy tucat lány, nem beszél sok fiúval, és nem hiszem hogy ezt más sráccal is csinálnák.

De több dolog miatt is, nem szeretnék vele még összejönni. Több végzős kollégista szobatársam is azt mondta, hogy első évben nem szabad szerelmes lenni, mert együtt leszel valakivel pár hónapig, aztán ha szakítotok és nem úgy jön ki a dolog, akkor 3 évig nézhetitek egymást, és kellemetlen lehet a dolog.

Plusz én nem is tudom… Tényleg nagyon szép lány, és nagyon kedves mindenkivel. Sokat beszél, és ez nagyon imponál nekem, de valamiért mégsem merek egy kapcsolatba belekezdeni.


Viszont szeretném tudni, hogy a lányoknál ez mit jelent. Mert ha azt jelenti, hogy november óta még mindig “küldi a jeleket”, akkor lehet hogy lenne esély. Vagyis, ha esély nem is, de máshogy kezelném őt. Nem úgy mint egy átlagos lányt, hanem egy lányt akivel lehet még valami.


Szóval ha valaki ért az ilyenekhez, akkor örülnék ha felvilágosítana!

Legyen valaki apám helyett az apám, és segítsen:)



2021. máj. 10. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez hülyeség amit a haverotok mondott,nyugodtan lehet szerelmesnek lenni,és össze is lehet jönni. Hajrá,kezdeményezz!!
2021. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
True, saját osztályban nem csajozunk, semmi jó nem sül ki belőle. Tapasztalat.
2021. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, lehetne esélyem?
2021. máj. 10. 16:44
 4/18 A kérdező kommentje:

Amikor két vélemény találkozik :D

Nem hagytok könnyű döntést nekem

2021. máj. 10. 16:45
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Az igaz, hogy osztálytárssal, kollégával, beosztottal nem kavarunk, de ha tetszik neked akkor egy próbát megér.
2021. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mas jelek nem voltak? esetleg tobb ideig nez? vagy nincs zavarban amikor beszeltek?

mert ez sztem nem nagy dolog, en is szoktam ilyeneket csinalni a fiu haverjaimmal. Pl a hajukat borzolom vagy hatba verem oket xdd. es csak haverok.

2021. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szokott nézni, de azt hogy kellemetlen helyzetben lenne azt nem éreztem.


Mondjuk, ma láttam egy olyan kis jelenést, hogy mutattam egyik haveromnak, hogy valamelyik évfolyamtársunknak láttam a profilját Tinderen, és ott röhögtünk rajta (mert az annyira vicces, ja nem) és akkor azt láttam, mintha kicsit úgy harapdálta volna a száját. Nem olyan, mintha ideges lenne, de mégis úgy kicsit láttam hogy van valami vele. Lehet azért mert le van töltve nekem a Tinder. Mondjuk, fake profillal vagyok fent és konkrétan nem matchelek senkivel direkt, csak ballra húzogatok, de lehet hogy ez rosszul esett neki…

2021. máj. 10. 18:38
 8/18 anonim ***** válasza:

akar lehet is valami, de ezt igy latatlanba eleg nehez megmondani. ha nem lenne az osztalytarsad, azt mondanam, hogy hivd el valahova, legfeljebb elutasit...de aztan meg irto kinos lenne minden nap talalkozni vele

esetleg igy 'baratkozhatsz' vele, hogy jobban megismerd, es egyertelmubben el tudd donteni, hogy mi a helyzet. mert lehet, hogy csak belekepzeled. de az is teny, hogy a fiuk sokszor vakok a lanyok jeleire :)

2021. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam hogy így mosolygok vele, vagy így barátkozás, ilyesmi.

Vagy még volt egy olyan ötletem is, hogy én is megcsinálom ezt a hajas dolgot vele, hogy így viccből nem összeborzolom neki, hanem így hozzáérek, amikor jön valamerre. Csak úgy, de lehet hogy ez nem olyan jó ötlet, mert a lányok eléggé féltik a hajukat, meg 10-20 percekbe is telhet, mire otthon megcsinálja, szóval lehet hogy azt hagyom.

2021. máj. 11. 06:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nehezen tudom elképzelni hogy bejössz neki bár nem ismerem a lányt.

De általába ha valaki bejön egy csajnak és nincsenek közelebbi viszonyba nem kezdi el túrni a haját a srácnak meg ilyenek. Ez inkább csak ilyen barátnak jó lennél nem számít a véleményed szóval önmagamat adom és b*sztatom a hajad dolog lehet. Ha bejönnél neki inkább félősebb lenne meg zavarba lenne.

18/F

2021. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!