Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátok vagyunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátok vagyunk a lánnyal illetve 3 éve osztálytársak. De iszonyatosan beleszerettem,szerelmes vagyok belé mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyesirasert elore is bocsanat illetve amiatt hogy ekezet nelkul irok. Szoval 6.ban kerultem az osztalyba mert uj iskolaba mentem. 6.ban szerelmes voltam bele 7.ben valahogy elmultak az erzeseim iranta majd 8.ban most novemberben beszelgettunk es bevallottuk egymasnak hogy 6.ban szerelmesek voltunk mind 2en egymasba es sokat nevettunk a regi dolgokon. Majd egyre tobbet beszeltunk es nagyon joba lettunk. Kb 2 hete atjott hozzam es dumaltunk meg minden minden oke volt majd elkisertem haza. Megbeszelte a szuleivel hogy meg had menjunk el setalni meg ilyenek. El is mentunk minden majd leultunk egy ures telekre ahol beszelgettunk tok romantikus volt a kialatas meg igy igazabol minden. Sokat beszelgettunk egymas nagy gondjairol a csaladi dolgokrol es egymas legnagyobb titkait meseltuk el. Tobbszor is megoleltuk egymast meg ilyenek ossze ert a labunk,combunk a csaj keze meg kb az olemben volt. Nem tudom mi tévő legyek nagyon szeretem suliban gorcsben van a hasam amikor beszelget mas fiuval vagy ilyesmi. Azon gondolkodom hogy mi lesz ha elballagunk es hogy szar lesz a nyar es hogy hianyozni fog. Mit tegyek? Nem tudom hogy elmondjam e neki vagy ne? Félek hogy összetörnék. de kozben az is benne van a pakliban hogy osszejovunk legalabb is a jelek alapjan. Mit tegyek? Mindenkinek elore is koszonom a valaszt!!!! Es a helyesirasert meg1x bocsi

2021. máj. 17. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden jel arra utal, hogy ő is hasonlóan érez. Lépj és mond el neki az érzéseid.
2021. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
De cuki :) Majd írd meg, mi lett a vége.
2021. máj. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Haver, ti már "randizgattok". Nem esett le? 😁

Szerintem mond meg neki, hogy többet érzel iránta. A nyakamat teszem rá, hogy viszonozni fogja.

2021. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki még most. Ne halogasd. Hajrá!
2021. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sziasztook. Koszonom mindenkinek a valaszokat elnezest hogy csak most lattam de nem nagyon kaptam ertesitest. Mondom mostmár rá nézek hátha és válaszoltatok egy paran köszi!! :))
2021. máj. 18. 23:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve kepzeljetek el h ma az tortent hogy gangeltunk suli utan igy 5en egy ilyen beton tombon es amikor ultunk mindenki o mellettem ult es a terdemen volt a valla meg osszeert az allunk meg a terdunk meg bele ment egy uvegszilank a lababa mert a patakban maszkalt es en hoztam ki sztetek ez jelenthet valamit? Folyamat kereste velem a testi kontaktust is!? :)
2021. máj. 18. 23:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Vállunk sajnos meg nem az allunk😂**
2021. máj. 18. 23:29
 8/15 Bory_Gilmore ***** válasza:
100%

Először is: tuti tetszel neki

Másodszor:ha nem mered elmondani neki mit érzel, akkor írj neki egy levelet, szerintem az nagyon romantikus :) de papírra írd, ne telón, az olyan semmilyen.

2021. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen de szerinted hogyan irjak neki levelet illetve ha megirtam hogy adjam oda?
2021. máj. 20. 15:32
 10/15 Bory_Gilmore ***** válasza:

Kedves mettoménmianeveacsajnak!


Már régóta szeretném elmondani ezt, de mindeddig nem mertem. Emlékszel, mikor kiderült, hogy 6-ban belédzúgtam? A helyet az, hogy mostanában megint úgy érzem, te vagy a legcsodálatosabb lány, akit valaha megismertem. Olyan (legjobb tulajdonságai pl. szép okos vicces)vagy, annyira élvezem a társaságod! Azon gondolkoztam, lenne-e kedved sétálni egyet? Beszélgetni. Remélem van!


Mettoménmianeved



Valami ilyesmit írhatnál, persze szabd személyre, figyelj hogy szépen írd, rendezetten, fontos, hogy könnyen el tudja olvasni. Az átadás a bátorságodtól függ. Szemtől szembe a kezébe adhatod, aztán vagy mondasz valamit, vagy nem, vagy megvárod míg elolvassa, vagy nem, de a táskájába is csúsztathatod, amikor nem figyel, vagy odateheted a padjára amikor elmész, és másnapra összeszeded magad. Én az utolsót csinálnám, nem azért mert jobb, hanem mert egy nyúl vagyok :D


Sok sikert, bármit teszel is!

2021. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!