Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból lehet szerelem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem? Szerelmes vagyok a lány barátomba,szerintem ő is többet érez irántam, de neha ugy viselkedik mintha tenyleg csak baratok lennénk?!

Figyelt kérdés
Egy osztályba jártunk általánosba es 7-8.ba volt egy olyan pletyka hogy mi járunk,pedig akkor tényleg csak barátok voltunk, aztán megtudtam hogy az egyik barátnőjének azt mondta hogy szerelmes belem?! Amikor rákérdeztem akkor friend zoneolt de en úgy ereztem hogy hazudik. Azóta eltelt 4-5 ugyan úgy barátok vagyunk, egy társaságba járunk együtt bulizunk,most nincs csávója , pár napja csináltam egy bulit és végig mellettem volt adott egy gyűrűt de vissza adtam mert akkor meg nem tudtam hogy ez egy jel lehet,masnap találkoztunk egy szorosan átölelt es megsimogatta a hátamat ,amikor leültünk egy padra eszre vettem hogy hozzam nyomja a lábát hát ezt sem tudtam hova tenni ugy mint az ölelést sem. Nem tudom mit tegyek hogy több legyen sima barátságnál? Sztorikat is írhattok nyugodtan

2021. máj. 18. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy facebookon nem beszélünk sokat,sajnos.
2021. máj. 18. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted őt, akkor mondd el neki, hogy hogy érzel, aztán rosszabbik esetben azt mondja, hogy ő ezt nem viszonozza, és maradtok továbbra is barátok, azt tső.
2021. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk akkor írj rá facen, és beszélgess vele sokat, aztán majd alakul
2021. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele több időt tölteni: hívd el bármilyen közös programra, ahol csak ketten vagytok, akár kávházba teázni, akár csak egy sétára a parkban. Figyeld és viszonozd az apró jeleket, amiket adott, pl. finoman Te is megsimogathatod a hátát, vállát, aztán onnan haladhatsz tovább, attól függően hogyan reagál.
2021. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó😘
2021. máj. 20. 13:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!