Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok. Sovány vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok. Sovány vagyok. Átlagos arcom van. Miért nincs még egy kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés

Én valamiért mindtha sosem kellettem volna egy lánynak sem. Sokat próbáljoztam így, meg úgy de nem sikerült. Magamon is változtattam sokmindent, a szokásaimon is..

Ez elég kínos hogy itt kérdezősködök erről de már szinte fizikailag fáj hogy nem szeretnek.



2021. máj. 20. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne siettesd, majd jön az igazi, a legváratlanabb helyzetben. Ne keress csak azért hogy legyen.
2021. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Mindegyik ezt mondja, aztan 20 eves korara mar volt 10 baratnoje.
2021. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom, hatásosság, humor. Ha odajön hozzám egy pasi, és el tudunk beszélgetni, viccelődni, az már nyert ügy. Persze kell a kémiai is, de az szerencse kérdése. Még topmodellnek se kell lenni hozzá, de az ápoltság NAGYON fontos!

Kicsit még várj, mert a nálad fiatalabb lányok lehet még nem ezt értékelik. De ha próbálkozol, előbb-utóbb összejön, aztán már kicsit jobban fogod érteni a lányok nyelvét.

2021. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejben van a gond. Kérdés alapján se önbizalmad ,se önbecsülésed. Ez elég visszataszító a csajoknak. Ne menj le inasba a csajnál ,ne írj neki 0/24 és ne legyél jó fiú.
2021. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik.. A személyiségre kell es azt szeretik... Legy önmagad amikor csajjal beszélsz
2021. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én már tényleg csak arra vágyom hogy valaki átöleljen finoman és elaludjak a karjaiba. Szerintem még a pánikbetegségemből is egyből kigyógyúlnék. Egyébként köszönöm a tanácsokat.
2021. máj. 20. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Így nem lehet barátnőt szerezni. Leírtad, hogy fizikailag fáj, hogy nincs senkid. Gondolod ez nem látszik meg rajtad, ha ismerkedsz valakivel? Szinte biztos vagyok benne, hogy levakarhatatlan vagy.

Lazán kell venni a dolgot, mert ha görcsölsz, BIZTOS nem lesz, ha meg kicsit elengeded magad, akkor nagyobbak az esélyeid.

2021. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit depis vagy! Menj el edzésre, sportoljál, kerékpározz. Ha vannak barátaid, menj velük egy jót sörözni! Ne légy mamlasz, anyuka kis pubikája. Ez nem jön be a csajoknak. Egy előnye van: nem vagy fèltékeny, nem húznak le, azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell a pisisek hisztijét hallgatnod. Állj pozitîvan az élethez, most pont az a jó ami van. Mindig az van, ami van. Soha nincs másképpen. Mindenkinek az kell, ami nincsen. Most légy laza, vedd félválról a csajokat, akkor ragadnak rád!
2021. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, nem vagy elég humoros, beszédes, persze nem felszínes csevegésre gondolok. Elég érdeklődő vagy a másikkal kapcsolatban? És lehet, hogy nagyon akarod, hogy társad legyen, ezt is megérzik, ez is taszító.
2021. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
folyt.: kicsit kisportolhatnád magad, hogy izmos legyél valamennyire, ne túlzottan. Sportolj, biciklizzél, evezzél, a sporttevékenység közben is találhatsz valakit. Lényeg a hasonló érdeklődés.
2021. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!