Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Küzdjek érte vagy engedjem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 hete randizgatok. Az ideálom, külsőleg-belsőleg is. Minden megvan benne, amit az álomnőmben el tudnék képzelni. Tudat alatt érzem, érzem hogy ő a nagy Ő. Viszont nem tudom hogy ő hogy érez irántam. Állítólag január fele bejöttem neki. Jövő héten van az utolsó hét, azután ő hazamegy (kollégiumos). Küzdjek érte, valljak be neki mindent avagy engedjem el örökre?

2021. jún. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem. Van egy csaj, aki számodra álomnő. Nem tudod, hogy ő hogy érez. Hogy jön ide a feladás gondolata, meg elengedés? Én már rég keresném, amíg itt van, addig alakítanám a kapcsolatot, addig tudakolnám, mit gondol rólam, van e jövőnk. Nem hiszem el, hogy mások ilyen könnyen elengedik a lehetőségeket.
2021. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Küzdjön Ő érted.
2021. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2es, miert?
2021. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Küzdj érte. Mondd el neki, amit érzel. Kérdezd meg, amit szeretnél. Akármi is lesz, ha nem teszed, mindig bánni fogod!
2021. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legy mar toketlen. Kuzdj.
2021. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Még csak vissza sem utasított, semilyen küzdésről nincs szóm ha elmegy veled randira valszeg bír és van esélyed. Úgyhogy ne tőkölj. Fogd meg a kezét, adj neki puszit, bókoljál.
2021. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem próbálod meg, nem is fogod megtudni. A legnagyobb vesztes akkor vagy, ha meg sem próbálod. Ha elengeded próbálkozás nélkül, akkor csak ott fog motozkálni benned hogy mi lett volna ha... Ha megpróbálod és elutasít, azzal legalább adtál neki egy esélyt. Ha elmegy, úgysem lesz ciki, mert vagy nem látod többet, vagy nem mostanában látod legközelebb. Annak is megvan az esélye hogy te is bejössz neki, csak várja hogy te kezdeményezz. Ha így van, nyert ügyed van. Elengedni és feladni mindenféle ok nélkül a legrosszabb amit tehetsz. A jövőre nézve ez egy rossz stratégia, ugyanis kevés lány lesz, aki teljesen nyíltan kezdeményezni fog úgy hogy te semmi jelet nem adsz. A legtöbb lánynál neked kell majd kezdeményezned.
2021. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!