Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 188 cm-es férfi "túl alacsonyn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

188 cm-es férfi "túl alacsonynak" számít a lányok szerint?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 188 cm-nél néhány hónapja megálltam a növekedésben. Mindig szoktam mérni havonta, de január óta 188 maradtam. Nem szoktam cigizni, inni is csak nagyon ritkán, mégsem tudok többet nőni (17 éves vagyok). Édesapám 198 cm, és folyamatosan azt mondja, hogy én mekkora szégyen vagyok az egész család számára, mert akkora vagyok, mint "egy kerti törpe", meg hogy azt várja el tőlem, hogy minimum tíz cm-el legyek magasabb nála. Édesanyám szerint pedig az ilyen alacsony emberekkel, mint én csak a csúnya lányok fognak összejönni, akiknek más nem jut, és minden nő automatikusan a magasabbat választja. Én erre mondtam neki, hogy nem hinném, hogy a nők az egysejtűek szintjén lennének mire ő csak nevetett és azt mondta, hogy az egyetlen ok ami miatt apámmal van, az az hogy magas. Mielőtt bárki azt hinné, hogy ego-pátyolgatás miatt vagyok itt, szeretném közölni, hogy fél évvel ezelőtt szerelmes voltam egy lányba, viszont ő összejött egy másik fiúval, aki jóval magasabb nálam. Nos, összefoglalva az lenne a kérdésem, hogy lányok, Ti adnátok-e lehetőséget egy 188 cm-es fiúnak, ha megkaphatnátok egy két méterest is. Kíváncsi lennék fiúk tapasztalatára is a kérdésben. Ne kíméljetek, mondjátok meg őszintén, ha szerintetek édesanyámnak van igaza. Elnézést kérek ha túl hosszú lett.

2021. jún. 6. 21:59
A kérdező szavazást indított:
A 188 cm elég.
A 188 cm túl kevés.
84 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
188 cm már kifejezetten magas.
2021. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem a 188 cm már túl magas is xd de gondolom neked az egész családod magas emberekből áll de te egyátalán nem számítasz alacsonynak és nem is kell magad méregetni mert hidd el, a legtöbb lánynak nem az számít hogy most nem 2 méter vagy mivel sok lánynak elég az is ha kb vagy 175 cm. tapasztalatbol mondom
2021. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
már bocsánat de a szüleid elég bunkók minden esetre ne figyelj oda rájuk. meg fogod találni azt a lányt akit nem az érdekel hogy most 2 vagy éppen 3 méter magas vagy :))) (és amugy 188 centivel senki szemében nem vagy alacsony)
2021. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Én 170 vagyok, nem mondanám magam csúnyának (sokan mondták már hogy jól nézek ki). Szerintem, a 188 elég, nekem pl nem kellene magasabb.
2021. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a férfiak átlagmagassága 176 cm!!! A nőké meg 164 cm

Ha még igaz is az elméletük, akkor is hatalmas nagy merítési lehetőséged van. Gyakorlatilag alig pár %-nyi nő van, akiknél negatívumot jelent a magasságod, és nekik is csak azért, mert már túl magas vagy hozzájuk.


Sajnálom, hogy ilyen bolond szüleid vannak, akik motiválás helyett gyakorlatilag óvodás módjára beszólogatnak és aláássák az önbizalmadat. Valahogy magyarázd el nekik, hogy csesztetés helyett inkább segítsenek, motiváljanak téged! És ha szeretnek, akkor soha többet ne cseszegessenek olyan dologról, amiről csak ők tehetnek... Ők baxtak el téged, magukat hibáztassák!! 😀

2021. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
188cm az elég magas
2021. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%
Nekem ez már túl magas is lenne
2021. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 171-172 vagyok, nekem még 170 centi is rendben van, ha amúgy tetszik a srác
2021. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Pruty ***** válasza:
62%
Gyenge troll kérdés, mással provokáld az alacsony felebarátokat.
2021. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis családod van neked is kérdező, részvétem.

Az pedig egyértelmű, hogy magasnak számítasz.

2021. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!