Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti ilyenkor komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ilyenkor komolyan gondolnátok?

Figyelt kérdés
Szakitott a baratnom velem es en meg letiltottam, masnap pedig visszaoldottam es irtam neki o pedig azt mondta szeretne tartani a kapcsolatot velem es rosszul esett neki hogy letiltottam... aztan idot kert en pedig nem hagytam beken mire kimondta hogy hagyjam es soha tobbe nem akar velem beszelni...aztan o tiltott le... mar egy ideje, szerintetek komolyan gondolta ezt hogy soha tobbe nem akar velem beszelni?!

2021. jún. 8. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem hagytad ha azt kérte? Amúgy, hát nem tudom ez kicsit zavaros nekem. Azt, hogy komolyan gondolja-e azt nem tudom, lehet, hogy tényleg elege lett belőled, de lehet, hogy majd újra írni fog mert hiányzol neki. Én meg....nem gondolnák semmit mert nem jönnék össze olyan fiúval akinek nem számít a kérésem.
2021. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Irtam neki egy mashol, azt latta de nem irt ra viszont nemis torolt le onnan meg nem tiltott le sem
2021. jún. 8. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas
2021. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ember, egy kis segítség: ha azt kéri hogy hagyd, hagyj gondolja át az azt jelenti, hogy NE KERESD. Erre meg zaklatod. Hagyd békén, én a helyében, mindenhonnan letiltanálak, hogy nyugton legyen, főleg úgy, hogy semmit sem számít a kérésem.

Ne legyél ennyire pioca, hagyd, majd írni fog ha úgy érzi.

2021. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ghostolva vagy
2021. jún. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!