Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a mostohatest...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a mostohatestvérembe. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 éve összeköltöztünk apám élettársával akinek van egy fia. Ő 21, én 19 vagyok. Mondhatni egymás mellett nőttünk fel, de én nem úgy néztem rá soha mint testvér, hanem mint egy szimpla barát. Talán az utóbbi 1 évben elkezdtem betegesen többet érezni iránta. Az igazat megvallva néha érzem, hogy többet akar de valamikor teljesen ignorál és csak akkor beszélgetünk, ha én kezdeményezek. Nagyon nehéz főleg az utóbbi pár hónapban, hisz legszívesebben elmondanék neki mindent, de félek, hogyha ez kiderül akkor el fog tőlem távolodni. A szülők véleménye ezzel kapcsolatban egy cseppet sem hátráltat, hisz nem vagyunk édestestvérek így én nem látnám akadályát. Felhoztam ezt a témát két barátnőmnek is, de Ők sem tudtak többet mondani annál, hogy próbáljam meg mert később csak motoszkálni fog a tudat, hogy mi lett volna ha...? Ti ellenzitek a mostohatesó kapcsolatot?

2021. jún. 10. 22:28
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Abszolúte nem gáz ha össze jöttök esetleg akkor lesz furcsa ha szakítani fogtok
2021. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes szituáció lesz az biztos, de ha kölcsönösen többet éreztek egymás iránt, szerintem nem szabad a dolog útjába állni. Szerintem nagyobb szenvedés az életen át tartó plátói szerelem, mintha megpróbálnátok és esetleg nem működne.
2021. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ajánlom neked a 'Török kezdőknek' c. sorozatot.
2021. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez még egészséges. Kicsit irigyellek is.
2021. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ő hát ahogy gondolod nem akadályozlak meg semmiben de szerintem rossz ötlet
2021. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!