Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, még 14 évesen volt egy "barátnőm". Mára már megbántam azt a kapcsolatot, nagyon rossz élmény volt (de végülis a hibáiból tanul az ember).


Az évek alatt nem néztem kb. egy lányra sem, úgy voltam vele, hogy nekem senki nem kell, mert úgyis csak felforgatná az életemet. Eddig a pontig. Ugyanis az elmúlt időben rengeteget beszélgettem az egyik osztálytársammal, és rájöttem, hogy tetszik nekem. Azt nem mondanám, hogy szerelmes vagyok, szerintem ahhoz több idő kéne. Na meg szerintem olyan igazi szerelmet még nem is éreztem.


Azt viszont egyáltalán nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel. Fogalmam sincs, hogy én bejövök-e neki, vagy full viszonzatlan.

A héten elhívtam egy randira (szerencsém volt, mert pont volt 2 vip jegyem a moziba), aminek úgy láttam, hogy örült, csak sajnos aznapra már van programja (egyébként tényleg van, szóval nem offolt ki), szóval ez bukta. De hogyan hívjam el egy másikra?

Töketlennek tűnhetek, habár én inkább túl büszkének, arrogánsnak, és egoistának mondanám magam. Borzasztó tulajdonságok, tudom, de a rossz események sokasága miatt kifelé mindig rideg embernek mutatom magam, pedig valójában nem vagyok az. És talán pont emiatt nem tudom, hogy mitévő legyek, azt a szégyent nem tudnám elviselni, ha kioffolna. Pedig ő tényleg olyan lány, akire mindigis vártam.


Köszönöm, ha valaki elolvasta. :)



2021. jún. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyugodtan hívd el egy második randira!Ha félsz hogy vissza utasit akkor menjetek tobben az osztalybol es kesobb menjetek ketten.
2021. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok!A mozit azert nem ajanlom mert nem igazan lehet beszelgetni,nem tud megismerni annyira.
2021. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedés, párkeresés nincs csalódások nélkül. Tedd magad túl rajta és beszélj meg egy találkozót akár egy parkba, akár egy más városba valamelyik hétvégére.
2021. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen próbáld meg, nem szégyen ha kioffol... Bár a leírtak alapján van esély hogy bejössz neki. De tényleg ne érezd suégyenneky szerintem nincs olyan hogy valakit sosem offolnak ki.
2021. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!