Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha ennyire “idegesít” a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ennyire “idegesít” a dolog és mondhatni féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Én és a barátom mindketten 17 évesek vagyunk. A barátom az anyukájával él és a mostohaapukájával. A mostohaapukájának van egy lánya aki ha jól tudom 1 évvel idősebb mint én. Amikor vannak családi összejövetelek vagy ilyesmi és ott van akkor eléggé szokott zavarni. Nagyon ritkán 2x 3x ha megy a barátomékhoz, mert nem nagyon tartja a kapcsolatot az apukájával. (Barátom mostohaapukája) A lényeg annyi igazából, hogy holnap mennek 4 esben kirándulni a barátomék és ott lesz ő is. És annyira zavar, mert valahogy bennem van, hogy mivan ha a barátom megnézi vagy nagyon jól elbeszélgetnek majd…. Meg ilyenek es totál idiótának érzem magam mondhatni.. Általában mindig jól elszoktam a lánnyal beszélgetni ha olyan alkalom van meg a barátom is szokott vele, de valahogy idegesít hogyha úgy van a barátomékkal, hogy én nem vagyok ott.

Hozzátenném a barátomban teljes mértékben megbízok, jobb kapcsolatunk nem is lehetne, de mégis zavar ez a dolog.:(



2021. jún. 19. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj arra, hogy gyakorlatilag testvérek, na most ennek következtében még ha a barátod szingli lenne ÉS bejönne neki a mostohatesója, akkor se biztos, hogy összejönnének, mert az milyen már (de ezek csak eleve feltételezések, az egyik nem igaz, a másikra pedig nagyon minimális lenne az esély). Ha pedig úgy beszélgetnek jót, mint testvérek, az szerintem téged se zavar, legalább jó kapcsolatot ápol vele, mint családtaggal.:) Egyébként megértelek, valószínűleg engem is zavarna kicsit ha ilyen szituációban lennék, de bízz a barátodban, ismered és azt írtad a lehető legjobb a kapcsolatotok, tehát valószínűleg akkor tudod, hogy nem fog történni semmi rossz rátok nézve.
2021. jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Az anyukájára nem vagy féltékeny? Végül is csomó ember van, aki az anyukájával csinálja!
2021. jún. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ritkán látják egymást, akkor valószínüleg nincs olyan mély kapcsolatuk, hogy elgondolkodjanak a szexen, illetve hogy egymás előtt meztelenkedjenek. Nem hiszem, hogy aggódnod kéne.:)
2021. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából, azért is zavar ennyire meg mondhatni bánt a dolog, mert velem sose “tud” eljönni sehova. A szülei folyton kitalálnak neki valami programot vagy dolgoztatják (nem normálisak a szülei azt hozzátenném) a barátom is utálja őket, de mégis hagyja magát. Ha valamit megbeszélünk előre akkor az anyja direkt variál és direkt kitalál valamit csak hogy ne tudjunk együtt lenni. És akárhányszor mondtam a barátomnak eddig hogy menjünk el ide vagy oda, vagy sétáljunk egyet mindig mással mentem végül mert ő sosem tudott ott lenni. :( És ma is elment a szüleivel kirándulni, pedig mondtam is neki hogy menjünk üljünk be valahova együnk vagy igyunk valamit de konkrétan könyörögnöm kellett és még ígyis az volt a válasza hogy nem akar bajt meg hogy az anyjáék ránk szálljanak és elmegy mert jót akar a kapcsolatunkra nézve.
2021. jún. 19. 09:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg azzal nincs baj ha én átmegyek mehetnék minden nap, de hogyha ő jön az már nem tetszik meg legyen pontban akkorra otthon mikorra mondja az anyja neki. Ilyen 4-5 óránál többre nem szokott átjönni. Múltkor is fél órával később indult el és az anyja már hívta telefonon hogy merre van és hogy teljesen hülyének nézzük meg ilyenek. Meg folyamatosan megkapom a barátomtól hogy én nem értem meg a helyzetét meg hogy ő mindent értünk tesz csak. 10 hónapja vagyunk együtt, de ő sem érti meg, hogy azért ezt nem könnyű elviselni.:(
2021. jún. 19. 10:02
 6/14 anonim ***** válasza:
#4,5 Erre csak egy megoldás van. Mondd meg a barátodnak, hogy egyszerűen ne közölje a szüleivel, hogy hová megy. Ez nem hazugság, hiszen nem mást mond, csak egyszerűen elmegy. Ha ezt nem szeretné, akkor csak várjatok egy kicsit. Hamarosan 18 lesz, felnőttként pedig már nem korlátozhatják. Sok sikert, remélem minden rendben lesz!:)
2021. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj ha akarna se tudna csak így eljönni otthonról. Az anyját folyamat mindenhova kísérnie kell. Mintha nem tudna meglenni nélküle. Meg attól fél hogy majd otthagyja ha 18 lesz mert, hogy nem akarja elveszíteni meg ilyenek. A ház körüli munkákat is csak a barátom végzi. Amikor fűtési időszak van akkor minden reggel 6 kor kell kelnie begyújtani meg ilyenek. Ha nem kel fel időben már kopognak az ajtaján hogy miért nincs meleg meg sorolhatnám. És engem az zavar nagyon hogy a barátom semmit nem tesz ez ellen, pedig neki ugyanúgy van szava meg saját döntései.
2021. jún. 19. 10:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg anya kitalálta, hogy holnap menjünk el a Balatonra a tesóimhoz (van két bátyám és főszakácsok egy étteremben) kajálni egyet aztán lemennénk a partra meg ilyenek. De már most félek meg előre látom hogy a barátomra nem fogok tudni számítani:(
2021. jún. 19. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor koránt sincs "minden a lehető legnagyobb rendben":(. Szerintem téged nem az bánt, hogy mi van, ha jól kijön a tesójával, hanem attól félsz, hogy esetleg élvezni is fogja a programot, és akkor végképp nem fog ellenállni a szüleinek. Azért elég nehéz helyzetben van, a szülei úgy rángatják zsinóron mint valami bábut, ő pedig kérdés nélkül behódol nekik. Persze emiatt neked se könnyű, tényleg megértem, ez így rossz mindkettőtöknek. Amit tehetsz, hogy ülj le a barátoddal beszélni. Mondd el neki, hogy ez téged bánt, hogy nem tudtok programokat se szervezni a szülei miatt, és találjatok ki közösen valamilyen megoldást. Az egyik az, amit előttem is írtak: titkolózni kell. A másik, hogy megpróbálod elmagyarázni neki, hogy muszáj lenne picit elszakadnia a szüleitől, és hiába fél attól, hogy elveszíti őket, az jobb, hogy inkább örökre a szolgájuk marad? Viszont ezt egyedül neki kell megtenni, úgy dönteni, hogy elszakadjon tőlük, ha a barátod nem realizálja, hogy milyen toxikus hatással vannak rá a szülei, akkor nem fogsz tudni mit csinálni. A harmadik lehetőség a szakítás, bár ha ezen kívül minden rendben van a kapcsolatotokban, akkor nem hiszem, hogy ez az, amit szeretnétek.
2021. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez a duma pedig, hogy csak azért megy el az anyja kényszerprogramjaira, mert a kapcsolatotoknak jót akar, nem teljesen igaz. Nem a kapcsolatodért mondod le a közös programot a barátnőddel, hogy az anyáddal lehess. Itt inkább arról van szó, hogy a barátod az ő és az anyja kapcsolatát félti, azért megy el a programjaira, hogy neki kedvezzen. Vagy azért, mert ennyire fél tőle, vagy azért, mert vágyik a szülei szeretetére és elismerésére. Szóval ez a "ha nem megyek el ránk szállnak, és én csak jót akarok a kapcsolatnak" eléggé kamu. Az lehet, hogy rátok fognak szállni ha a fiú ellenkezik, de ha ti szeretitek egymást a szülei nem fognak tudni közétek állni.
2021. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!