Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy színészbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy színészbe, hogy feletsem el?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok, hisz nem ismerem, de amit mutat a külvilág felé személyiséget abba szerelmes vagyok, ahogy a külsejébe is. Eddig igazából úgy voltam vele, hogy örömet okoz nekem, ha látom egy sorozatban vagy filmben, és boldoggá tesz a látványa, annyi bőven elég nekem. Tehát eddig nem voltam "szerelmes" belé, csak simán szerettem, és szimpatikus volt, feldobta a napjaimat, de nem szomorkodtam miatta sose, hogy nem ismerem. Azonban elkezdtem fiúkkal ismerkedni, és eddig nem volt nagy szerencsém velük. Nem találtam eddig egy normális srácot sem, egyik sem felel meg az igényeimnek (nem nagyok az igényeim). És egyre többször gondolok erre a színészre, hogy bezzeg ő megfelelne nekem, és sajnálom, hogy nem ismerem, sőt a világ másik felén él (Amerikában), és van köztünk 11 év korkülönbség is. De őt olyan tökéletesnek látom, még ha nem is az, nyilván neki is vannak hibái, de sokkal jobb azoknál a srácoknál akikhez eddig a valóságban "szerencsém" volt.

Szóval eddig elvoltam mint egy sima rajongója, nem szomorkodtam miatta, pláne nem sírtam miatta, hogy nem ismerem, boldoggá tett, ha láthattam valamiben, most meg inkább elszomorít, mert arra gondolok, hogy ő milyen tökéletes nekem a hibáival együtt és felnézek rá, ő az álompasi számomra, viszont őt nem kaphatom meg soha, normális fiút meg nem találtam még egyelőre.

Bármilyen hülyén is hangzik, azért kezdtem el szomorkodni miatta, mert elkezdtem ismerkedni igazi fiúkkal, viszont köztük eddig nem volt normális, ezért egyre többször gondolok "életem szerelmére" vagyis erre a színészre, hogy bezzeg ő normális és minden megvan benne. Szánalmasnak érzem magam, mert 17 vagyok, de úgy viselkedem mint egy 10 éves kislány, egy színész miatt sírok akibe "beleszerettem" azért mert nem találok normális fiúkat. Tudom, hogy röhejes, de ne ítéljetek el kérlek.

(Nem fogom leírni ki ő, szóval ne kérjétek, amúgysem annyira híres mint pl Brad Pitt, szóval valószínű úgyse mondana semmit a neve legtöbb embernek.)



2021. jún. 20. 00:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Akit esetleg zavar, hogy úgy írtam, hogy szerelmes vagyok, az vegye úgy, hogy "tetszik nekem", hisz ahogy a kérdésbe is leírtam nem hiszek benne, hogy egy olyanba szerelmes lehet az ember akit nem ismer személyesen, de abba vagyok szerelmes amit a külvilág felé mutat magából, meg persze a külseje se rossz. De amúgy nem lehet annyira más a magánéletében sem, mert más színészek nyilatkoztak róla, hogy pont ugyanolyan jófej a kamerák mögött is, szóval nehezen hinném el, hogy a valóságban kiálhatatlan lenne.
2021. jún. 20. 00:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gáz. Főleg nem 17 évesen. Egyenlőre ne nézd a képeit, sorozatait. Aztán az idő majd segít. Főleg ha találsz egy normális fiút :) Nagyon fiatal vagy még ilyeneken ne aggódj csak élvezd a fiatal kort amég teheted.
2021. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem az ember tetszik neked, illetve szereted hanem amit látsz belőle, mintha menekülnél egy álomképbe a silány felhozatal miatt. Igazából az lenne a jó, ha találnál valakit aki hozzád való, kívül belül szimpatikus. De szerintem ezzel tisztában vagy, szóval választ nem kaptál, csak annyit tudok írni, hogy szurkolok találj rá arra akire szeretnél :)
2021. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Majd talán kinövöd
2021. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Bár 17 évesen furcsa
2021. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évvel fiatalabb vagyok, és én is "beleszerettem" egy (magyar) sorozat egyik főszereplőjébe, (16 év korkülönbség van köztünk) a színész idén házasodott össze a párjával. Nem ismerem személyesen, de nagyon szimpatikus, a sorozatbeli karakterét pedig imádom <3. Külön mappám van a telefonom galériájában az ő képeiből (nem csak azokból, amik csak úgy fent vannak a neten, megküzdöttem értük xD)... Gondolom előbb-utóbb elmúlik majd, ahogy neked is :). Nincs ezzel semmi baj.
2021. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 kiváló nyomozó képességeimmel rájöttem, hogy kire gondolsz.


Meg is osztom a részleteket:

Szóvall, Gugli: 'magyar sorozatok'

Apatigris - nem valószínű

Bátrak földje - esetleg...

Bátrak földje szereplők:

Szász Júlia - x

Kenderes Csaba - esetleg

Litauszki Lilla - x

Várjunk csak, Csabika... Katt


Kicsit legörgetünk... random cikk : "Boldogság: összeházasodik az RTL Klub két sztárja – Már a nyáron oltár elé állnának"


"(16 év korkülönbség van köztünk)"


Noice, 17-1+16=32

Mindenki nézze meg magának, hogy Kenderes Csaba éppen hány éves...

2021. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, kiváló munka, ő az :D.
2021. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!