Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mindenki őszinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindenki őszinte véleményét várom. A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 3 évvel idősebb srác, akivel már egy ideje beszélgetek. Szerintem van az már egy éve is. Nagyon rendes, sok közös érdeklődési körünk van. Engem a korkülönbség nem zavar, állítólag őt sem. Februárban megszakadt a kapcsolatunk, de június végén elkezdtünk újra beszélgetni. Én nagyon kedvelem, szerettem vele beszélgetni. Kicsit messze lakik(200km), ezért a találkozót nehéz megoldani, de én is nemsokára nagykorú leszek. Szerintetek írjak rá, hogy újra közel kerüljünk egymáshoz, vagy hagyjam? Barátnőim tamogatnak, hiszen nagyon rendes fiú. Mások véleményére is kíváncsi lennék. Köszönöm. :)
2021. júl. 4. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Írj rá nyugodtan, nincs veszítenivalód.
2021. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Érdekel téged ő. Rendes fiú. Miért ne tennéd? Lesz ami lesz, rosszul nem sülhet el.
2021. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem a ráírással van gond, hanem a távolsággal. 200 km nem kevés és nem "kicsit" van messze. Talán érdemes átgondolni hogy van-e értelme ezt erőltetni így, mert találkozni nem nagyon fogtok még nyáron se.
2021. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hármas válaszolónak igaza van, ezt még átgondolom. De nem hagyom elmenni, írok neki. Lesz ami lesz :D
2021. júl. 4. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a 200km az nagyon sok,mondom ezt úgy hogy kocsim van,ennyit én nem hiszem hogy mennék valaki után.
2021. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irj ra, veszteni valod nincs, viszont ahogy a tobbiek is mondjak, 200km nagyon sok.
2021. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szeretnétek, és nincsenek akadályozó tényezők pl: szigorú szülők, akkor szerintem nincs akadálya a 200km-nek. Egy próbát mindenkepp megér
2021. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha van autó, akkor rugalmasabb és gyorsabb a közlekedés, de nagyon költséges.

Jónak mondható (közvetlen járat vagy kevés átszállásos) tömegközlekedéssel olcsóbb, de nagyon sok időt felemésztő az ingázás.


Tapasztalatból mondom, mert 3 éve, mikor megismertem a férjem, minden hétvégén 200 km-t oda és 200 km-t vissza ingáztam, autóval 1 éven át.


Hosszú távon nem lehet bírni egyiket se - nálunk is összeköltözés lett végül, de mondjuk mi idősebbek (~30 év) vagyunk.

2021. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot kívánok nektek! Ez most adott egy kis reményt. :)
2021. júl. 4. 22:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!