Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónapja megismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja megismerkedtem egy sráccal és nem tudom hogyan tovább. Valami tanács?18/L

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot a barátnőm születésnapi buliján. Ő 21 éves és a megismerkedés óta volt jó pár randink és úgy éreztem megvan a közös hang. Viszont az ex barátnőjével nagyon jóban vannak.( Már van rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban az exemmel aki az exével csalt még és az ő viszonyuk is hasonló volt. )

Nagyon közel állnak egymáshoz szóval nagyon sokat beszélnek telefonon. Sőt az egyik randinkról el kellett rohannia mert neki kellett sürgősen segíteni. Néha úgy érzem az exe fontosabb mint én. Én már szóvá tettem egyszer neki de mondta hogy semmi nincs köztük ne aggódjak de a csaj egyértelműen nem tette túl magát. Lógtunk együtt már hármasban és hát eléggé ragaszkodó volt a srác meg mintha észre se venné. Nem tudom mit tegyek persze az lenne logikus ha otthagynám a srácot de annyira tökéletes *ezen a kapcsolatán kívül* és imádok vele lenni. De tudom ha szóvá teszem megint nem változik semmi.


2021. júl. 14. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, nincs még túl az exén, csak pótlék vagy a szemében. Ebből semmi jó nem fog kisülni.
2021. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
"az egyik randinkról el kellett rohannia mert neki kellett sürgősen segíteni." Jézusom. Én férfi vagyok, de ezt el nem tudnám képzelni, csoda hogy még nem hagytad faképnél.
2021. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
🤦ilyenre pazarlod az idődet. Mert ennyit érsz neki.
2021. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni sajnos, ne haragudj! Buta vagy és a saját butaságod áldozata.
2021. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Pár hónap múlva bánni fogod hogy ennyi időt pazaroltál rá. Olyan tökéletes? Hogy lehet valaki tökéletes, akinek nem Te vagy a legfontosabb. Valójában NEM tökéletes. (senki sem az, de ez ne abban nyilvánuljon meg hogy nem foglalkozik veled. Hanem mondjuk abban h görbe az orra...)
2021. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeretsz vele lenni es szinte majdnem tokeletesnek latod de hidd el ez a pali kozel se az. Szerintem ha mar megtapasztaltad mennyire rohan az exe utan, akkor mar reg offolnod kellett volna. Tényleg nem te vagy neki az elso, es titkon a srac is ragaszkodik az exehez, mert ha nem ragaszkodna akkor nem foglalkozna vele ennyit, nem talalkozna vele, nem telefonalgatna vele, nem hagyna teged ott egy randin miatta stb.

Szerintem ez olyan nyilvanvalo

2021. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!