Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy mondjam el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy mondjam el, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Egy hete egy balatoni táborban vagyok szombatig, ahol megismertem egy lányt. Nagyon jól elvagyunk, sokat nevetünk, szerintem teljesen egy hullámhosszon vagyunk, és én teljesen belehabarodtam. Ő a tökéletes lány nekem. Viszont nem tudom, hogy ő os így érez-e. Látom rajta, hogy szívesen van velem, de nem tudom, hogy nem-e azért, mert csak jó barátnak tart. Fiúk, ti mit tennétek a helyemben, hogy vallanátok be neki, hogy mit éreztek? Menjek oda hozzá, és csak mondjam el neki? Lányok, szerintetek hogy lehetne ezt úgy csinálni, hogy ne ijesszem meg? Vagy hogy tudhatnám meg, hogy ő is többet érez e? Mindketten Budapestiek vagyunk amúgy, és egyébként a lány egy kicsit idősebb nálam, kb fél évvel, nem tudom, hogy ez zavarhatja-e. De fogy az időm, és teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mit tegyek.

2021. júl. 22. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Légy bátor és hívd el sétálni, beszélgessetek, előhozakodhatsz az érzelmeiddel, aztán alakul valamerre. Az elutasítás esélye mindig megvan ilyen esetekben, de aki mer - az nyer.
2021. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hét után még korai lenne bevallanod, hogy "belehabarodtál". Annyi idő alatt még meg sem lehet ismerni a másikat:)

Inkább beszélgess vele sokat, amíg még tudsz, mondd neki, hogy reméled tábor után is tartjátok a kapcsolatot, mert nagyon szimpatikus etc, és Pesten is találkozgassatok, ismerjétek meg egymást. Aztán akkor ott a programokon tudsz bókolni, megfogni a kezét etc, érteni fogja. Szerintem ez jobb, mint egy hét után letámadni, hogy szeretlek. Szerintem nem venne komolyan/megijedne.

Sok szerencsét!:)

L

2021. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát oké, köszi az eddigi válaszokat! :)
2021. júl. 22. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem áruld el a szándékaid, mert különben nagy eséllyel csak egy barát maradsz
2021. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el egy sétára hogy kettesben legyetek és finoman közöld vele hogy tábor után szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, rögtön hívd is el valahova randizni.

Szerintem 1 hét után nem kell ódákat zengni arról mennyire megszeretted, de bókolj neki, mond el, hogy másképp nézel rá stb, ezért szeretnéd jobban megismerni.

És ahogy a négyes mondja, muszáj jelét adnod hogy többet akarsz, különben csak egy barát maradsz.

2021. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Azt pontosan nem tudom mit tegyél, de egy ennyi kis korkülönbség nem zavarja a lányokat, ebben biztosíthatlak. Szerintem hívd el valahová fagyizni, biciklizni stb... Bármi ilyen program. Ebbe szerintem bármelyik lány belemenne.❤️😊


egy lány

2021. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, kiderült, hogy neki is tetszettem, de a korkülönbség miatt nem szeretne velem kapcsolatot. Na ezt ki hitte volna! :D
2021. júl. 26. 19:43
 8/10 anonim válasza:
😢😢😢
2021. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a lány se komplett... Talál valakit, akivel jól el tud szórakozni, tetszik is neki, erre fél év korkülönbség miatt nemet mond... Hol ebben a logika?


Kérdező, jobb lesz nélküle 😉

2021. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :D
2021. júl. 27. 16:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!