Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 honapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapja vagyunk együtt a barátommal, viszont olyat tettem, ami az ertekrendemmel összeférhetetlen!?

Figyelt kérdés

2 honapja jöttünk össze... nagyon gátlásos vagyok minden szempontból.

a csókot is kb 5 hét után engedtem meg neki. a napokban levettem a felsomet, melltartóig jutottunk. aztán ott lent is történtek dolgok, nem részleteznem. nagyon nagyon nagy r**ancnak érzem magam most emiatt. szerintetek ez normális?



2021. aug. 1. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd elmúlik, ne aggódj.
2021. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem normális.
2021. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez így működik. Már csak abban kell reménykedni hogy nem csak ezért jött össze veled.
2021. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jártok, miért lenne ez probléma?
2021. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
koszi mindenki válaszát, azokat is, akik inkább priviben írtak:-) megy a zöld kéz mindenkinek:-)
2021. aug. 1. 14:43
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy csak újdonság számodra a dolog, és el kell fogadnod. De rosszul is elsülhet, ha olyat teszel, amit (még) nem akarsz.

Én nagyon megbántam, hogy egy exem nyomására belementem olyanba is, amit soha senkivel nem akartam volna. A későbbi kapcsolataimra és szexuális életemre is rányomta a bélyegét.

2021. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Majd elmúlik. Én nem éreztem magam ribinek, de azért nyomasztott utána a dolog. Milyen idős vagy?
2021. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúval csinálod, szerelemből, nem is azonnal. Ennek semmi köze a ri**ancsághoz.
2021. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szeptember 26-an leszek 17 eves:[
2021. aug. 1. 15:02
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

aranyos vagy :)

a barátod is jó fej lehet, türelmes, rendes srác

2021. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!