Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy rossz kapcsolatbol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy rossz kapcsolatbol egeszseges, ha mindketto fel tesz erte? Letezik ilyen? Meg sosem hallottam ilyenrol

Figyelt kérdés
Mindket felnek mas a jo, nehany temaban es emiatt nagyon gyakori a konfliktus, nagyon szeretik egymast ez latszik, de akaratlanul is megbantjak egymast es emiatt nagyon rosszul erzik magukat. Volt mar veletek olyan hogy ilyen toxikus helyzetbol egy egeszseges kapcsolat lett? En csak olyanrol hallottam ahol vegul szakitas lett. Remelem van esely:(

2021. aug. 5. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nekem volt ilyen kapcsolatom, de a lány sajnos olyan volt hogy egészségessé akartam tenni a kapcsolatot mert az lehetetlen volt, hanem menekülni belőle, életem legnehezebb időszaka van:D
2021. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
volt*
2021. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
persze hogy lehet
2021. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kapcsolat szempontjából fontos dolgokon nem értenek egyet, az kb esélytelen, hogy működni fog. Fontos a kommunikáció és a kompromisszum, de kis eséllyel tudsz valakit áttéríteni a te nézetedre, ha ő is ezt tenné veled. Ha gondolod írd le privátban, hogy mi a konkrét probléma, úgy pontosabb választ tudok adni, hogy van-e esély.
2021. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi, az utolso ketto valasz eleg volt hogy kizokkentsen a teljes remenytelensegbol
2021. aug. 6. 07:33
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az ember, noha szereti rendíthetetlen kősziklának hinni magát, folyamatosan változik. Naponta új ingerek szabják meg e változás irányát, s mivel egy pár két tagja egy napja túlnyomó részét egymástól távol tölti, törvényszerű, hogy más behatások nyomán más irányban változnak. Ezért kell ápolni a kapcsolatot, ezért kell az együtt töltött időt vaklóban együtt, egymásra figyelve tölteni, és nem a telefont buzerálni. Megbeszélni minden a másikat foglalkoztató kérdést, érzést, élményt,, megadva ezzel az esélyt az azonos irányú változásra, fejlődésre.
2021. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!