Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már, hogy azonos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy azonos nemű barátod/barátnőd szerelmet vallott neked? Hogy változott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére nem. Ott ért volna véget vele minden kapcsolatom.
2021. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult már régen. Csak 13 éves voltam, és az akkoriban szintén ebben a korban járó barátnőm szerelmet vallott. Senkinek sem meséltem el, ilyen fiatalon rosszul esett, nem csak azért, mert olyan volt nekem, mintha a nővérem lenne, hanem, mert miután nemet mondtam agresszív lett, és folyton sértegetett. Megszakadt a kapcsolat köztünk, már közös barátaink sincsenek. Én 13 évesen nem bírtam feldolgozni egyáltalán egy párkapcsolatot, nem, hogy kapásból egy azonos neművel, ő pedig ezt nem fogadta el. :(
2021. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 terminator9000 ***** válasza:
70%

(Férfi) erről egy Radics Peti videó jutott eszembe🤔

-Ti mit tennétek ha Frédi veletek akarna szexelni?

-első dolgom lenne perelni

2021. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Velem történt ilyen. Mondtam neki, hogy én nem érzek többet, és csak barátként tudok rá gondolni. Megbeszéltük a dolgokat és a kapcsolatunk úgyanolyan maradt. Mondjuk kicsit fura volt az elején, hogy tudtam hogy ő többet érez, de azóta is jóban vagyunk. Ráadásúl 3-4 hónap után tovább lépett és lett egy barátnője
2021. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Velem volt ilyen, legjobb barátnők vagyunk, kb 2 hónapja mondta el, hogy így érez. Nekem van párkapcsolatom, de egyáltalán nem zavarja egyikőnket sem. Szeretjük egymást, néha van puszi is köztünk, de semmi több.
2021. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Pszichológushoz irányítottam és megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2022. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, de mint később kiderült csak viccből. Szerencsére jól reagáltam, így megmaradt a barátság.
2022. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt annak kezelem, ami: betegség. Nem bántom, pszichológust javaslok és továbblépek.

Akár lepontoznak, akár nem. A tények makacs dolgok, a természet törvényei tények. Ez a divat is el fog múlni, mert az emberek nem viselik soha sokáig az erőszakot. A természet mindig visszaveszi a hatalmat,

2022. okt. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!