Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 18 éves fiú és egy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 18 éves fiú és egy 15 éves lány kapcsolatát normálisnak, meg elfogadhatónak találjátok, akkor egy 20 éves fiú és 15 éves lány kapcsolatát miért ítélitek el?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Én egyiket sem tartom normálisnak. A saját korosztályodban keresgélj
2021. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

A 18 éves "felnőttség határ" szerintem már rég nem jelent semmiféle érettséget. Én nem vagyok képes felnőtt férfinak nevezni egy 18-20 éves srácot. Inkább 28-30 éves korra tenném át ezt a határ, főleg fiúk esetében.

Lehet, hogy a 20. században ez még így volt, de mára ez jelentősen kitolódott. Nekem azzal sincs bajom, ha egy 25 éves srác 16 éves lánnyal jár. Jelenleg kb. ekkora az érettségbeli kitolódás a legtöbb srác esetében.

Hogy miért lehet ez, nem tudom...

2021. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Én egyáltalán nem ítélem el
2021. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!