Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Heló!

Van egy évfolyamtársam, akinek valószínűleg bejövök. Normális,kedves lány, de én csak barátként tudnám elképzelni. Van egy nővére, aki viszont nekem tetszeget,szívesen megismerném. Gondoltam ráírok, de mi van ha összebeszélnek? Adódhat bármilyen gond ebből?

16/F



2021. szept. 17. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két lány testvér általában van olyan jó kapcsolatban, hogy a fiús ügyeiket is megbeszélik. Szerintem bajod max annyi lehet, hogy a lány (akinek szimpi vagy) megsértődik rád. Megpróbálni meg lehet.:)
2021. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Tesó, mindkettőt ki kell próbálnod aztán eldöntöd , amelyik jobban pucolja a répát én azzal kezdenék
2021. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 és azt hogy derítsem ki? Egyébként az idősebb szebb szerintem.
2021. szept. 18. 07:24
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
#3 a csufi lányok szopnak a legalázatosabban :)) tapasztalat !
2021. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok van egy nővérem és én nem beszélem a fiús dolgaimat vele. Lehet testvér függő. Szerintem beszélgess azzal a lánnyal akinek bejössz finoman a nővéréről. Csak vigyázz ne sejtsen semmit és ne essen beléd jobban. :) Sok sikert.
2021. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 legutóbb amikor írogattunk valamit eleresztettem hogy milyen zavarbahozó voltam egyik nap, aztán szerinte nem, tehát nem hiszem hogy bejönnék neki😅
2021. szept. 22. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!