Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel osztálytársak vagyunk, de szinte nem beszélünk semmit. Nagyon tetszik nekem több éve is már, de nem tudom hogyan közeledjek felé. Valami ötlet? Olvastam,hogy a fiúk nagyobb előnnyel szeretnek bele abba a lányokba akikkel sokat vannak együtt, beszélgetnek. Annyit tudok, hogy nem utál engem, sokszor szoktunk szemezni,ha csak pár másodpercre is. Próbáltam sokszor megszólítani, köszönni neki reggelente, de túl félős vagyok, így nem ment. De ha lenne valami tipp, amin elindulhatnék, lenne több önbizalmam. Köszönöm annak aki elolvasta és szán időt arra, hogy válaszoljon vagy segítsen nekem!
2021. szept. 21. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetsz tőle segítséget egy feladatban, kikérheted valamiről a véleményét, megkérdezheted, hogy elkísér-e téged a büfébe, szünetben is odamehetsz hozzá, ha egyedül van. Legyél kicsit bátrabb és ne aggódj, a legtöbb fiú a fél karját adná érte, ha egy lány kezdeményezne.

A köszönést pedig csak nyugodtan. Ha nem üdvözlöd, érezheti úgy, hogy nem érdekled, ami nem jó dolog.

Sok sikert!:)

2021. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megpróbálok bátrabb lenni, hátha jutok valahova vele :D
2021. szept. 22. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Bátraké a szerencse!;)
2021. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!