Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka? Mi a ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Mi a ti véleményetek? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön és érzem én is hogy így érez viszont többször ghostoljuk egymást(jelenleg is)vagy több ideig nem írunk vissza egymásnak(én ikrek vagyok ő nyilas, talán ez segít kicsit),nemrég nem írt vissza 1 hétig kb és nem vágtam hogy miért felhívott éjjel amikor Untoldon volt és rendes éreztem h felfog hívni nem vettem fel mert aludtam irtam neki reggel, hogy mizu és ezután nem írt vissza egy hétig de mégis rám gondolt ha felhívott és nem rég kb 3 napja megint felhívott de nem vettem fel nem is néztem meg..(megint rám gondolt ezek szerint,annak ellenére h nem beszéltünk több mint egy hete)

Kitettem egy insta storyt és válaszolt rá és még ezeket az emojikat is írta mellé 🤟🏽🤞🏽(Ami azt jelenti szeretlek,ígérem és nem értem miért írna valaki csak úgy egy 🤞🏽 Emojit egy lánynak, vagy túlgondolom?)én pedig csak belikeoltam. Mert nem akartam egyből hogy azt higyje hogy alig vártam hogy valami jelet adjon

Nekem is nehezemre esik kimutatni az érzéseimet ahogyan neki is (tényleg nagyon hasonlítunk,kb a második “találkánknál” el is mondta olyan mintha már ismerne régebb óta )(egyébként olvastam ha egy nyilas kedvel vagy tetszel neki elhív magával kirándulni mert ők ilyenek és ebben is hasonlítunk , de ez is meg volt elmentünk egy 4 napos kirándulásra a haverjaival és le se feküdtünk egymással akkor ami megint jelenthet valamit hogy nem csak azt akarja vagy nem tudom..)de mit tehetnék hogy ő kezdeményezzen?

Bocsi ha kesze kusza ha nem értetek valamit írjatok privátban légyszi

Köszönöm előre is a válaszokat<3



#szerelem #párkapcsolat #zavaros #tanácstalanság #Mixed signals #Ikrek nyilas
2021. okt. 5. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen más a véleményem ezekről az emojikról :d de mindegy, hát biztos hogy bejössz azért neki, csak hát ha nem csinál te vagy ő semmit, soha nem derül ki mivan...ezt a horoszkóp dolgot meg inkább hagyd f..ág.
2021. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

"én ikrek vagyok ő nyilas, talán ez segít kicsit"


Igen, segített, mert innen tudom hogy idióta vagy.

A további leírtak csak ezt támasztják alá, illetve ebből fakadnak.

Tanulj meg kommunikálni, ne játszmázz, ne legyél idióta, és nem lesznek ilyen gondjaid.

2021. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hív miért nem veszed fel?
2021. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten rohadtul gyerekesek vagytok. A srác vagy szimplán balfasz (amit kétlek) vagy nagyon jól megtervezett minden lépése. Ha így van, akkor nagyon profi, mert bejött neki, te végig rá gondolsz. De ha így van, akkor a srác valószínűleg tipikus fuckboy és csak össze törné a szívedet meg úgy kezelne mint egy darab rongyot. És nem, nem változna meg érted. Én a helyedben nem kezdenék ilyennel. Aki simán leszarja az üzeneteidet és nem ír vissza egy hétig, az nem érdemli meg az ember figyelmét.
2021. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a horoszkópok alapján gondolkozol, akkor inkább ne legyen kapcsolatod.

Ettől függetlenül vagy lépj felé, vagy hagyd, hogy ő lépjen (vedd fel a telefont), mert így soha nem lesz ebből semmi.

2021. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az neked nem elég kezdeményezés, hogy fel akart hívni? Ha már nem vetted fel szegénynek, legalább visszahívhattad volna. Mellesleg te is nyithatsz felé. Először csak barátkozzatok, beszélgessetek, aztán majd kialakulnak a dolgok magától.
2021. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!