Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom újra előhozni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nhzzhnnhzzhn kérdése:

Hogy tudom újra előhozni az érzést? Nagyon hiányzik!

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk egy táncházban az osztállyal. Van egy csaj aki már tavaly év végén is bejött. Nyáron nem annyira gondoltam rá, de most idén megint. Na mindegy a táncházban felkértem táncolni és a volt a táncban egy rész ahol forogni kellet. Egyik ilyen forgásnál a szemébe néztem és ő is az enyémbe. Csak forogtunk és néztük egy teljes komoly arccal. Nem tudom mit éreztünk de akkor abban a 10mp ben nem volt semmi számunkra csak egymás. Most először éreztem azt hogy a lány nem elérhetetlen, idáig mindig úgy gondoltam semmi nem lehet belőle. Tegnap egész nap rá és arra a 10mp re gondoltam és este mikor elaludtam is. De elveszett az érzés akármennyire rákoncentrálok nem tudom újra előhozni pedig előtte ment. Valaki tud segíteni vagy ez így van helyén. Nem akarom elveszíteni ez érzést.

#szerelem #tánc #Pillangó érzés
2021. okt. 17. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pillanatok amiket nem lehet pótolni az életben. Ne mondj le róla ez miatt, majd jönnek más élmények vele gondolom.
2021. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Broo.. Ezek érzelmek.. mint a gondolatok. Jönnek és mennek. Legközelebb lassúzol 1 csajjal talán ujra átéled, de ragaszkodni egyetlen muló dologhoz nem visz téged sehova
2021. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát talán hívd randizni. Mondjuk táncházba is.
2021. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és kezdjetek el beszélgetni. Ha közben becsöngetnek, találkozzatok a következő szünetben.

Ne búslakodj a 10 mp miatt. Ha majd besszélgettek, ismét visszajön.

Ezt miből gondolod?

"...akkor abban a 10mp ben nem volt semmi számunkra csak egymás."". A sejtés kevés ám, hiszen erről nem is beszélgethettetek. Nem eltúlzod?

2021. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem biztos hogy csak ő volt akkor. Azt hogy ő mit érzett az valahogy csak tudom. Amikor nézett engem éreztem amit ő érzett.
2021. okt. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!