Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez bukó lehet ha csak tavkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bukó lehet ha csak tavkapcsolatban voltunk és ez történt?

Figyelt kérdés
Ti mit tennének, ha egy külföldi lánnyal fél évig beszéltetek, már szinte kapcsolatban voltunk, már terveztük a találkozót, de az anyja rájött, hogy beszélünk, nagyon szigorúan van nevelve, és nem engedi neki, hogy beszéljünk. Azóta titokban hetente beszélünk, hogy mi történt velünk, de ennek már egy éve. Az anyja otthon van a covid miatt, úgy tudja figyelni. Ami nem tetszett az anyjának, az az volt, hogy 17 volt mikor rájött erre, a lány pedig egy szóval nem említette, hogy van valaki.
2021. okt. 27. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Oh, azt elfelejtettem, hogy közben egyetemre jár, jár dolgozni+ van gyakorlati órája.
2021. okt. 27. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Az nem kapcsolat ahol még csak nem is találkoztam valakivel, annyi hogy nem mondanék le róla, mert normális lányt nehéz találni...tartanám vele a kapcsolatot ha keres, az anyjával meg neki kéne kezdeni valamit, te úgysem fogsz tudni.
2021. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ivartalanítószer
2021. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fél évet beszéltetek+másfél évvel ezelőtt jött rá az anyja, akkor a lány legalább 18 éves. Mi akadályozza meg benne, hogy a sarkára álljon? Azt értem, hogy félti a lányát az anya, de hogy konkrétan a csetelést megtiltsa egy nagykorúnak, az nonszensz. Max ha valami szigorú muszlim családban él, de ott már fel simán lebukott volna az elején.

Egyébként lányos anyaként én inkább azt szeretném, ha a fiú jönne a mi országunkba először, nem a lányom irkálna titokban meg menne el netán hozzá úgy, hogy nem szól róla.

2021. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatnál arra gondoltam, hogy egymást úgy kezeltük a távolság ellenére.
2021. okt. 27. 21:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Én terveztem menni először. Annyit mondott neki, hogy amíg ott él, ők hozzák a döntéseket.
2021. okt. 27. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy illúzióban vagytok, nem kapcsolatban. Ha nem elég a távolság, ami alapból kinyírja ami lehetne kettőtök között, akkor a szigorú szüleik segítenek még, akik ellen ki se mer állni.
2021. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 18 éves, ország függő, hogy nagykorú-e. Van, ahol 21 év a korhatár.

A féltés érthető. Abszolút normális, ha egy szülő fél attól, hogy a gyerekét “elnyeli”, kiszolgáltatottá teszi egy idegen kultúrába kerülés. A szerelem vak. Sokszor a bevándorlás megkönnyítésnek szándékával hajtanak rá a lányra/fiúra.

2021. okt. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagykorú, miattam vették el a telefonját 1 évig, és naponta 1-2 órát használhatta, ebből a szempontból értem is hogy fél írni, mert amíg támogatják a szülei otthon, és az iskoláját is fizetik, elég probléma lenne, ha mondjuk újra lebukna..

Meg lehet, hogy azért sem szeretnék, mert az ő szülei is külön országból származnak.

Hát, engem a bevándorlás nem igazán érdekel, mert úgy terveztük, hogy egy 3. Országban fogunk élni.

2021. okt. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!