Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hányingerem ha vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem ha vele vagyok?

Figyelt kérdés

Egyre több talit kezdünk megbeszélni a barátommal,idáig ha minden jól megy a szilvesztert vele töltöm.De írtó nehéz beszélnem vele..

Nem tudom miért de amikor vele vagyok írtó nagy hányingerem van, van mikor elmúlik 5-10mp-re vagy 1-2percre de utánna egyből vissza jön. Az első kettő talinál nagyon stresszeltem(akkor mégcsak alakúltunk) Lehetséges hogy akkor az miatt volt hányingerem(sőt biztos) De volt kettő talink ahol sajnos hánytam is,amit titkolok mert nem akarom hogy azt higyje hogy undorodok tőle és hogy miatta hányok.Van hányinger csillapító gyógyszerem amit talik elején szoktam bevenni de számomra felesleges mert talik elején és talik közbe nem tudok enni tehát étgyomorral megyek hozzá.Azt érzem ha ennék vele/nála még le se nyelném az ételt de már kihánynám:/

(ugyan akkor nem mindig tudunk találkozni mert nem egy helyen lakunk)

Valami ötlet/Tipp hogy mit tegyek?



2021. okt. 28. 14:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
u.i. Az elején amit írtam hogy nehezen beszélek vele úgy értem hogy amikor érzem hogy kezd hányingerem lenni akkor nem tudom vele beszélni
2021. okt. 28. 14:57
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Panikbetegseg, jobb lenne kezeltetni.
2021. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem stressz. Miért aggódsz? Vagy izgulsz?
2021. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
stanley nek is volt a south parkban
2021. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy valamit elrontok vagy nem tudom...De nagyon rossz érzés:/
2021. okt. 28. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Szoval, panikbetegseg.
2021. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem pánikbetegség, én az vagyok de ennek a betegségnek teljesen más tünetei vannak.

Szerintem csak izgulsz mert fontos neked.

2021. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
Tényleg pánikvetegségnek, vagy nagyon erős szorongásnak tűnik, ami most ebben a szituációban mutatkozik meg. De ugyanúgy lehet máskor, ha valamitől nagyon félsz. Fontos lenne kezeltetni, beszélni róla valakivel.
2021. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet pánikbetegség is, de ha máshol ez nem jelentkezik, akkor csak simán rohadtul izgulsz. Ez ellen nem tudsz nagyon tenni semmit, remélhetőleg később megnyugszol a srác közelében.:D
2021. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam, csak nálam annyi különbséggel, hogy elég volt ha ott áll 10 méterre. Én elkezdtem remegni és fázni is néha, a körmeim pedig kékek lettek. Közben a szám úgy dadogott, néztem mindjárt agybajt kapok
2021. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!