Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön és nagyon hasonlítunk egymásra.Nem mondtuk ki mit érzünk de tudtuk legalább is én tudtam hogy van köztünk valami.Viszont 3hete nem beszéltünk mert nem írt vissza és nem tudtam miért. Ma este viszont elmondta barátnőm, hogy a barátja(aki ennek a srácnak is a haverja) elmondta neki, hogy igen én tetszettem neki és többet akart viszont megtudta ez a srác, hogy egy buliban az egyik legjobb haverja “megujja*ott” ami oltári nagy KAMU. Tény a srác hozzám ért többször is viszont én folyton el nyomtam magamtól(nem engedtem neki)és ugye a srác, aki brjön többet akart volna de mikor megtudta ezt azt mondta a barátnőm haverjának nem fér neki ez bele. Holnap felhívom hogy kezdjünk el megint dumálni és majd idővel felhozom neki…

Egyszer elhívott dumálni elmentünk kocsikázni kiszálltunk smároltunk de nem engedtem hogy lefeküdjön velem(nekem ehhez több bizalom kell ha értitek, és nem is erősködött +alig találkoztunk eddig csak kettesben), majd megkérdezte, hogy tetszik e valaki(es azt mondtam nem, nem akartam kb második alkalommal hogy igen igen te , ő szintén nemet mondott de magyarázkodni kezdett szoval o sem mondhatott igazat)és ma esett le hogy ezt nem csak azért kérdezhette, hogy megtudja tetszik e nekem, hanem azért is hogy megtudja tetszik e nekem a haverja aki azt hazudta, hogy “megujja*ott”

Félek felhívni de felfogom mert tényleg bejön csak nem tudom a legjobb haverjának(aki sose “hazudna”)a szava az enyémmel szemben.

Kérlek adjatok valami tanácsot, ha esetleg volt valaki hasonló cipőben.

Köszönöm előre is



2021. okt. 29. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Így mondd el neki, ahogy itt leírtad.. Ne konkrétan ezzel a témával keresd, de ha találkoztok, hozd fel neki: Hallottad, hogy ezt állította egy haverja, és az ő szava sokat ér, de muszáj, hogy elmondd neki: nem történt akkor semmi. (De amúgy se félj a helyzettől, mert még ha megtörtént volna, az sem jelentene semmit, nem hallottam még olyanról, hogy ha egy lányt kézzel illetnek, akkor ő utána nem ismerkedhet.. Ha nekem lett volna egy szimpi csaj, akivel ilyen történt, nem ezzel a múltbéli eseménnyel foglalkoztam volna, hanem a mi jelenünkkel.)
2021. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Elég primitív közegben mozogsz. Valami azért pislákol benned, mert láthatóan zavar.

Aki ilyen szinten beszél egy lányról, az a legalja. De az is, aki a haverjainak a pletykái alapján dönti el, hogy hogyan áll egy alakuló ismeretséghez.

Téged kétszer sértettek meg:

1. amikor aljas pletykát terjesztett rólad

2. Amikor az új ismerősöd azt el is hitte rólad, s nem járt utána, igaz-e.

2021. okt. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!