Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm egy évvel idősebb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy évvel idősebb, mint én. Ez az utolsó éve a gimiben utána egyetemre megy. Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan kéne tudni? Majd kiderül. Vagy együtt maradtok, mert olyan erős a kötelék, vagy nem, mert új környezetbe kerül.
2021. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Mi lenne? Szétmentek azt cshő...


F

2021. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
67%
Ha nem megy a világ másik felére, akkor nem veszett ügy. A kérdés inkább az, hogy mennyire erős a párkapcsolat. Bizalom? Féltékenység? De ha szeretitek egymást, túl fogjátok élni...
2021. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátom szintén egy évvel idősebb nálam, ő utána kezdte az egyetemet, hogy összejöttünk, én pedig a végzős évemet. Nem lett velünk semmi.

Ha egy városban (de még akár az egy ország is elég) fogtok lakni továbbra is, nem kell, hogy bármi változzon. Ha szeretitek egymást, jól megvagytok alapból, akkor nem lesz szinte semmi jele annak, hogy ő egyetemre jár már. Biztos lesznek új barátai, esetleg más időpontokban fog ráérni a randikra, mint eddig, de ha meg tudtok mindent beszélni, és te is el tudod mondani neki a félelmeidet, aggályaidat, akkor minden oké lesz:)

Egyébként is ez a híres egyetemi hookup culture egy nagy mítosz szerintem, mármint jelen van, persze, de leginkább az élvezi, használja ezt ki, aki direkt keresi az alkalmat rá. Szerintem az azért ritka, hogy jól működő párkapcsolatod van, boldogok és kiegyensúlyozottak vagytok, mégis belesodródsz valami kalandba, mert egyszerűen nem tudsz ellenállni a "fantasztikus egyetemi felhozatalnak".

Én is például most idén már egyetemista vagyok, és egy pillanatra sem gondoltam úgy senkire a szakomról, hogy basszus, de kár, hogy kapcsolatban vagyok, mert annyira szimpi lenne valaki...

2021. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!